Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

25. jubileuszowy festiwal Camerimage

plakat festiwalu

25. jubileuszowy festiwal Camerimage

6 listopada 2017    
W dniach 11-18 listopada 2017 w Bydgoszczy odbędzie się 25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage. Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

POLECANE

25. jubileuszowy festiwal Camerimage

W dniach 11-18 listopada 2017 w Bydgoszczy odbędzie się 25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage. Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Polskie produkcje w sekcjach konkursowych 25. Camerimage

W tym roku polskie produkcje znalazły się w wielu sekcjach konkursowych. Powalczą o nagrody w ramach:

Polskie filmy w sekcjach pozakonkursowych

W ramach sekcji pozakonkursowych widzowie festiwalu będą mogli zobaczyć również polskie produkcje i koprodukcje z polskim udziałem. W ramach Przeglądu Kina Krajów Nadbałtyckich zostanie pokazany "Konwój" w reżyserii Macieja Żaka oraz estońsko-polsko-holenderska koprodukcja w reżyserii Rainera Sarneta "Listopad". W sekcji Pokazy specjalne zostaną zaprezentowane filmy "Twój Vincent" w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana oraz "Wesele" w reżyserii Andrzeja Wajdy po cyfrowej rekonstrukcji. 

Jurorzy

W tym roku w ramach sekcji konkursowych filmy oceniać będą zagraniczni i polscy filmowcy. W jury Konkursu Głównego znaleźli się: Michael Apted (przewodniczący), Christian Berger, Stuart Dryburgh, Stephen Goldblatt, Karl Walter Lindenlaub, Anastas N. Michos, Heather Stewart.

Pełna lista składów jurorskich jest dostępna na stronie festiwalu Camerimage: camerimage.pl

Festiwal ze wsparciem PISF

25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage jest współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Pełen program festiwalu jest już dostępny na stronie: www.camerimage.pl.

Camerimage 2017 - Konkurs Filmów Polskich Więcej Camerimage 2017 - Konkurs Filmów Polskich Camerimage 2017 - Konkurs Główny Więcej Camerimage 2017 - Konkurs Główny Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych 25.Camerimage Więcej Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych 25.Camerimage

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie