Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

7. Kino w Trampkach

7. Kino w Trampkach

7. Kino w Trampkach

27 maja 2019    
30 maja rozpoczyna się 7. edycja festiwalu Kino w Trampkach. Wydarzenie jest współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

7. Kino w Trampkach

30 maja rozpoczyna się 7. edycja festiwalu Kino w Trampkach. Wydarzenie jest współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Tegoroczna edycja Kina w Trampkach to:

 • Konkurs filmów dziecięcych – 10 filmów pełnometrażowych, 5 bloków filmów krótkometrażowych.
 • Konkurs filmów młodzieżowych – 6 filmów pełnometrażowych, 2 bloki filmów krótkometrażowych.
 • Młodzieżową Grupę Programową tegorocznej edycji stanowili licealiści Warszawskiego Liceum Filmowego.

Polskie produkcje wśród filmów konkursowych:

 • „Władcy przygód. Stąd do Oblivio”, reż. Tomasz Szafrański
 • „Tańczę dla Ciebie”, reż. Katarzyna Lesisz
 • „Casting”, reż. Klaudia Kęska
 • „Chłopcy z Motylkami”, reż. Marcin Filipowicz
 • „19.91”, reż. Emilia Śniegoska
 • „Colaholic”, reż. Marcin Podolec
 • „Story”, reż. Jola Bańkowska
 • „Kawki na drodze”, reż. Olmo Omerzu

Warsztaty filmowe

Kino w Trampkach to nie tylko pokazy filmowe, to także wydarzenia towarzyszące. Festiwal zaprasza widzów do wzięcia udziału w warsztatach, spotkaniach i wystawach. To też liczne konkursy i zabawy.

TRAMPOLINA DO KINA, organizator Partner Główny Festiwalu i Patron Konkursu Filmów Dziecięcych – Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy:

 • Montujemy. Kreujemy. Warsztaty z montażystką Izą Pająk. 1.06 godz. 11.00 dla grupy 4-6 lat, 1.06 godz. 14.00 dla grupy7-10 lat
 • Obrazy w ruch! Warsztaty z operatorką Zofią Goraj. 8.06 godz. 11.00 dla grupy 4-6 lat, 1.06 godz. 14.00 dla grupy 7-10 lat
 • Warsztaty filmu animowanego – organizator Pracownia Eksperymentu – jak sprawić, by obiekty na zdjęciach i rysunkach zaczęły się poruszać. 2.06 godz. 14.00 dla grupy 8-12 lat.

Uroczyste otwarcie Festiwalu odbędzie się w Kinotece, 30.05 o godz. 18.00. Gala nagrodzonych i ogłoszenie decyzji jurorów oraz decyzji publiczności, a także pokaz nagrodzonych filmów zaplanowano 9.06 o godz. 16.00 również w Kinotece.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.kinowtrampkach.pl

Na podstawie informacji prasowej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie