Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Spotkanie w sprawie „zachęt” 21 stycznia

Spotkanie w sprawie „zachęt” 21 stycznia

Spotkanie w sprawie „zachęt” 21 stycznia

3 stycznia 2019    
Spotkanie w sprawie zachęt odbędzie się 21 stycznia. 

POLECANE

Spotkanie w sprawie „zachęt” 21 stycznia

Spotkanie w sprawie zachęt odbędzie się 21 stycznia.

Ustawa o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej została podpisana przez prezydenta i obecnie czeka w kolejce do opublikowania w Dzienniku Ustaw. Ustawa wejdzie w życie po upływie miesiąca od dnia ogłoszenia. Zapisy ustawy ma uzupełnić rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które obecnie jest w konsultacjach międzyresortowych. Rozporządzenie określi szczegółowy wykaz kosztów kwalifikowalnych, minimalne czasy trwania utworów, progi minimalnych wydatków oraz wzory testu kwalifikacyjnego, wniosku o wsparcie finansowe, wniosku o wydanie certyfikatu i raportu.

Spotkanie informacyjne ma na celu zaprezentowanie zasad funkcjonowania systemu zachęt dla produkcji audiowizualnej, ale także konsultacje środowiskowe oraz wypracowanie modelu współpracy pomiędzy producentami a PISF. Do przeprowadzenia merytorycznej dyskusji niezbędne jest więc wcześniejsze zapoznanie się z treścią rozporządzenia.

Planowany nowy termin spotkania informacyjnego to 21 stycznia w godz. 10.00-13.00 w warszawskim kinie Kultura (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23).

11 lutego wchodzi w życie ustawa o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej Więcej 11 lutego wchodzi w życie ustawa o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie