Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Zgłoś film na Nyski Festiwal Filmowy

Zgłoś film na Nyski Festiwal Filmowy

16 stycznia 2014    
Do 15 lutego trwa nabór filmów na 11. Nyski Festiwal Filmowy.

POLECANE

Zgłoś film na Nyski Festiwal Filmowy

Do 15 lutego trwa nabór filmów na 11. Nyski Festiwal Filmowy.

11. edycja

11. Nyski Festiwal Filmowy odbędzie się w dziesięciu miejscowościach na styku trzech państw Polski, Czech i Niemiec w dniach 7-11 maja 2014. Podczas festiwalu odbędą się konkursy w kategoriach: film pełnometrażowy, film krótkometrażowy oraz film dokumentalny. Zgłaszane filmy muszą być wyprodukowane po 1 stycznia 2012. Nagrodami są statuetki Nyskiej Ryby o łącznej wartości 10.000 euro.

Nagroda dla "W imię..."

Celem wydarzenia jest ożywienie dialogu filmowo-kulturalnego między Polską, Niemcami i Czechami. 10 edycję Nyskiego Festiwalu Filmowego wygrał współfinansowany przez PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej film "W imię..." w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.neissefilmfestival.de.


Na podstawie informacji prasowej

"W imię…" wygrywa Nyski Festiwal Filmowy Więcej "W imię…" wygrywa Nyski Festiwal Filmowy

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie