Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Zanussi w Zarządzie EFA

Zanussi w Zarządzie EFA

9 grudnia 2011    
Reżyser Krzysztof Zanussi został członkiem Zarządu Europejskiej Akademii Filmowej (European Film Academy).

POLECANE

Zanussi w Zarządzie EFA

Reżyser Krzysztof Zanussi został członkiem Zarządu Europejskiej Akademii Filmowej (European Film Academy).

Skład nowego Zarządu, wybranego na dwuletnią kadencję, został ogłoszony w Berlinie, podczas 24. gali Europejskich Nagród Filmowych. Zanussi był jednym z 12 kandydatów z Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

EFA zrzesza ponad 2,5 tysiąca profesjonalistów z branży filmowej. Jej celem jest promowanie kina europejskiego. Co roku Akademia przyznaje Europejskie Nagrody Filmowe. Przewodniczącym EFA jest Wim Wenders, niemiecki reżyser.

Źródło informacji: Studio Filmowe Tor.

Rozmowa z Marion Döring [wideo] Więcej Rozmowa z Marion Döring [wideo]

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie