Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Targi Focus w Londynie

Targi Focus w Londynie

Targi Focus w Londynie

3 grudnia 2018    
Na początku grudnia w Londynie odbędą się targi lokacji i usług filmowych „Focus”. W wydarzeniu wezmą udział polskie komisje filmowe i Polski Instytut Sztuki Filmowej, które w Wielkiej Brytanii będą promować polskie lokacje i branżę filmową.

Targi Focus w Londynie

Na początku grudnia w Londynie odbędą się targi lokacji i usług filmowych „Focus”. W wydarzeniu wezmą udział polskie komisje filmowe i Polski Instytut Sztuki Filmowej, które w Wielkiej Brytanii będą promować polskie lokacje i branżę filmową.

Targi „Focus The Meeting Place for International Production”

W targach „Focus The Meeting Place for International Production” wezmą udział komisje filmowe, producenci oraz dostawcy usług z ponad 60 krajów. Wydarzenie obejmuje także ponad 60 paneli dyskusyjnych i prezentacji z udziałem ponad 150 profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

W programie znalazła się prezentacja dotycząca wprowadzenia zachęt finansowych w Polsce (więcej o zachętach: www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/zachety-finansowe-dla-produkcji-audiowizualnej-w-polsce). Prezentacja prowadzona przez Annę Dziedzic odbędzie się pierwszego dnia targów o godz. 13. Tego samego dnia odbędzie się polskie spotkanie networkingowe, które będzie świetną okazją do nawiązania kontaktów i promocji Polski wśród uczestników targów.

 „Focus” odbędzie się w dniach 4-5 grudnia i jest otwarty dla przedstawicieli branży filmowej – udział w charakterze uczestnika jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Informacje o programie, listę wystawców, listę panelistów oraz godziny otwarcia można znaleźć na stronie www.tlgfocus.com

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie