Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Światowa dystrybucja filmu „Na drodze”

Światowa dystrybucja filmu „Na drodze”

Światowa dystrybucja filmu „Na drodze”

29 grudnia 2017    
Po sukcesach festiwalowych krótkometrażowy film „Na drodze” w reżyserii Bartosza Nowackiego znalazł agenta sprzedaży i ma szansę trafić do szerokiej dystrybucji.

POLECANE

Światowa dystrybucja filmu „Na drodze”

Po sukcesach festiwalowych krótkometrażowy film „Na drodze” w reżyserii Bartosza Nowackiego znalazł agenta sprzedaży i ma szansę trafić do szerokiej dystrybucji.

„Na drodze” z międzynarodowym agentem sprzedaży

Międzynarodowym agentem sprzedaży została francuska firma Premium Films, która reprezentuje film (TV, VOD) na terytorium Europy, USA, Kanady, Południowej Ameryki, Japonii, Afryki Północnej oraz Środkowym Wschodzie.

Za przeprowadzenie transakcji po stronie polskiej odpowiada Bartosz Nowacki i firma ALISTAN, po stronie francuskiej: Jean-Charles Mille (PREMIUM FILMS). Wsparcie dystrybucji objęła szwajcarska firma LARGO. Prawa na terytorium Grecji oraz Portugalii są nadal dostępne. W Polsce prawa na wyłączność wykupiła telewizja CANAL +.

Strategią festiwalową i promocją filmu w USA zajmuje się ALISTAN oraz STERN PICTURES, w Europie – Krakowska Fundacja Filmowa.

Film „Na drodze” powstał w koprodukcji z firmą STERN PICTURES oraz Funduszem Regionalnym Poznan Film Commission. Producentem wiodącym jest firma ALISTAN.

Więcej informacji w katalogu agenta oraz na stronie Polish Shorts:

http://premium-films.com/en/short-film/on-the-road 

www.polishshorts.pl/en/films/1835/on_the_road 

Strona oficjalna filmu „Na drodze”: http://nadrodzefilm.pl/synopsis/ 

Facebook filmu „Na drodze”: www.facebook.com/nadrodzefilm 

Film w bazie imdb.com: www.imdb.com/title/tt5856662/?ref_=fn_al_tt_1

Informacja prasowa

„Na drodze” Bartosza Nowackiego na festiwalu w Bostonie Więcej „Na drodze” Bartosza Nowackiego na festiwalu w Bostonie „Na drodze” w programie kolejnych festiwali Więcej „Na drodze” w programie kolejnych festiwali Film „Na drodze” nagrodzony w San Francisco Więcej Film „Na drodze” nagrodzony w San Francisco Film Bartosza Nowackiego w programie festiwali w LA Więcej Film Bartosza Nowackiego w programie festiwali w LA

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie