Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Stypendia zagraniczne: priorytetowe wydarzenia

Stypendia zagraniczne: priorytetowe wydarzenia

Stypendia zagraniczne: priorytetowe wydarzenia

4 lutego 2019    
Sofia Meetings, MIPCOM czy American Film Market to tylko niektóre wydarzenia branżowe, w których warto wziąć udział w 2019 roku. Poniżej przedstawiamy te z nich, które będą traktowane priorytetowo przy składaniu wniosków o Stypendia Zagraniczne do PISF. 

Stypendia zagraniczne: priorytetowe wydarzenia

Sofia Meetings, MIPCOM czy American Film Market to tylko niektóre wydarzenia branżowe, w których warto wziąć udział w 2019 roku. Poniżej przedstawiamy te z nich, które będą traktowane priorytetowo przy składaniu wniosków o Stypendia Zagraniczne do PISF. 

Kryteria wyboru

Warunkiem otrzymania stypendium jest posiadanie projektu i konkretnego celu do osiągnięcia podczas wybranego przez Państwa wydarzenia.  

Prezentowane przykładowe wydarzenia branżowe stanowią okazję do znalezienia partnera i zaznaczenia obecności polskiej branży filmowej na rynkach zagranicznych. Co roku gromadzą one najważniejszych decydentów z całego świata i są doskonałą platformą do budowania relacji biznesowych i zacieśniania współpracy międzynarodowej.

Wybrane wydarzenia, w których warto wziąć udział w 2019 roku:           

 • Luty – Bombai (MIFF)
 • Luty – Berlinale (EFM)
 • Marzec – Sofia Meetings             
 • Kwiecień – Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Beijing             
 • Maj – Targi filmowe w Cannes
 • Czerwiec – targi MIFA przy MFF w Annecy
 • Wrzesień – Festiwal i wydarzenia branżowe w San Sebastian
 • Wrzesień – Festiwal i wydarzenia branżowe w Toronto
 • Październik – Mipcom
 • Listopad – IDFA
 • Listopad – American Film Market

Ważna informacja w przypadku aplikowania o stypendium zagraniczne

W przypadku złożenia wniosku oceniany będzie głównie projekt i potencjał znalezienia partnerów na konkretnym wydarzeniu branżowym.

W priorytecie Stypendia Zagraniczne obowiązuje nabór ciągły.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie