Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Składy stałych komisji eksperckich 2015

Składy stałych komisji eksperckich PISF w PO "Produkcja filmowa" 2015

7 listopada 2014    
Podajemy skład stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w roku 2015.

Składy stałych komisji eksperckich 2015

Podajemy skład stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w roku 2015.

Liderzy 2015 PO Produkcja filmowa

Produkcja: film fabularny

Komisja 1

Agnieszka Holland
Mariusz Grzegorzek
Elżbieta Tarnowska

Komisja 2

Jan Komasa
Jakub Mikurda
Urszula Śniegowska

Komisja 3

Juliusz Machulski
Rafał Listopad
Krzysztof Varga

Komisja 4

Michał Rosa
Andrzej Fidyk
Joanna Krauze

Komisja 5

Wojciech Smarzowski
Arkadiusz Jakubik
Piotr Sobociński Jr.

Komisja 6

Xavery Żuławski
Piotr Kielar
Michał Rogalski

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1

A. Marek Drążewski
Jan Mogilnicki
Edyta Wróblewska

Komisja 2

Ewa Ewart
Robert Ciodyk
Mateusz Kruszelnicki

Komisja 3

Bartek Konopka
Piotr Rosołowski
Zuzanna Solakiewicz

Komisja 4

Krystian Matysek
Maciej Adamek
Jarosław Barzan

Komisja 5

Jerzy Śladkowski
Agnieszka Bojanowska
Łukasz Maciejewski

Produkcja: film animowany

Komisja 1

Tomasz Ducki
Ewa Borysewicz
Piotr Szczepanowicz

Komisja 2

Zbigniew Kotecki
Andrzej Gosieniecki
Jacek Schmidt

Komisja 3

Olga Wroniewicz
Przemysław Adamski
Stach Szabłowski

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1

Michał Chaciński
Krzysztof Rak
Wojciech Staroń

Komisja 2

Grzegorz Łoszewski
Dariusz Gajewski
Andrzej Mellin

Komisja 3

Marcin Wrona
Jan Holoubek
Janusz Margański

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1

Andrzej Sapija
Michał Bukojemski
Maria Malatyńska

Komisja 2

Vita Żelakeviciute
Marek Hendrykowski
Marcel Łoziński

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1

Joanna Jasińska-Koronkiewicz
Paulina Majda
Kacper Zamarło

Komisja 2

Wiesław Zięba
Paweł Garbacz
Dariusz Pietrzak

Do pobrania:

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie