Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

„Rodzina Treflików” w Czechach i Rumunii

kadr z serialu „Rodzina Treflików”
kadr z serialu „Rodzina Treflików”

„Rodzina Treflików” w Czechach i Rumunii

28 lutego 2018    
Dzięki współpracy grupy TREFL i firmy Viacom od 12 lutego na platformach Nickelodeon i Nick Jr w Czechach i Rumunii dostępny jest serial „Rodzina Treflików”.

POLECANE

„Rodzina Treflików” w Czechach i Rumunii

Dzięki współpracy grupy TREFL i firmy Viacom od 12 lutego na platformach Nickelodeon i Nick Jr w Czechach i Rumunii dostępny jest serial „Rodzina Treflików”.

„Rodzina Treflików” na platformach Nickelodeon i Nick Jr

kadr z serialu „Rodzina Treflików”

Jak informuje producent to pierwsza od wielu lat – po „Bolku i Lolku” i „Misiu Uszatku” - polska produkcja serialowa dla dzieci, która gości na tych rynkach. Premierowe odcinki dostępne są codziennie.

Serial jest wyprodukowany przez polskie Studio TREFL S.A., w technice animacji lalkowej. Reżyserem serii jest Marek Skrobecki. Polska premiera odbyła się w czerwcu 2016 roku na dziecięcym kanale TVP ABC. Serial posiada obecnie 39 odcinków, które emitowane są na terenie Polski, ale także w wersjach zdubbingowanych w Czechach i Rumunii. Trefliki w czeskiej wersji językowej to – Treflici, a w rumuńskiej – Treflicii.

Głosu bohaterom użyczało wielu znakomitych aktorów znanych z „dużego ekranu”, m.in. Joanna Jabłczyńska, Krystyna Tkacz, Jarosław Boberek, Cezary Kwieciński, czy Magdalena Różczka. Wykonawcą tytułowej piosenki jest Natalia Kukulska. Teledysk do jej utworu został nagrodzony na festiwalu Yach Film w kategorii „Wideoklip dziecięcy”.

Informacja prasowa

Nowa odsłona przygód „Rodziny Treflików” Więcej Nowa odsłona przygód „Rodziny Treflików” Świetne wyniki oglądalności „Rodziny Treflików” Więcej Świetne wyniki oglądalności „Rodziny Treflików”

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie