Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

"Rodzina na sprzedaż" w kinach w Argentynie

Kadr z filmu "Rodzina na sprzedaż". Fot. Mateusz Czuchnowski
Kadr z filmu "Rodzina na sprzedaż". Fot. Mateusz Czuchnowski

"Rodzina na sprzedaż" w kinach w Argentynie

26 września 2017    
Współfinansowana przez PISF koprodukcja "Rodzina na sprzedaż" w reżyserii Diego Lermana od 14 września jest pokazywana w kinach w Argentynie. 

POLECANE

"Rodzina na sprzedaż" w kinach w Argentynie

Współfinansowana przez PISF koprodukcja "Rodzina na sprzedaż" w reżyserii Diego Lermana od 14 września jest pokazywana w kinach w Argentynie.

Premiera kinowa w Argentynie

14 września 2017 na ekrany kin w Argentynie weszła współfinansowana przez PISF polsko-argentyńsko-brazylijska koprodukcja "Rodzina na sprzedaż" w reżyserii Diego Lermana. Dystrybutorem filmu jest UIP Argentina. Światowym agentem sprzedaży filmu jest Film Factory Entertainement

"Rodzina na sprzedaż"

Malena (Bárbara Lennie) jest lekarką z klasy średniej. Mieszka w Buenos Aires. Niedawno utraciła dziecko. Po tym traumatycznym doświadczeniu wyrusza w podróż, aby adoptować noworodka z biednej rodziny w północnej Argentynie. W trakcie podróży Malena zaczyna się wahać, odczuwa dylematy moralne. Zastanawia się, do czego może się jeszcze posunąć, aby stworzyć rodzinę, o jakiej marzy?

Koprodukcja ze wsparciem PISF

"Rodzina na sprzedaż" (tyt. oryg. "Una especie de familia", tyt. ang. "A Sort of Family") powstała w koprodukcji argentyńsko-brazylijsko-polsko-francusko-niemiecko-duńskiej. Polskim producentem jest Staron-Film. To druga współpraca Staron-Film z Diego Lermanem. Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu "Pod ochroną" scenariusz do "Rodziny na sprzedaż" napisał reżyser we współpracy z Maríą Meirą. Produkcja jest współfinansowana przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Film był pokazywany na MFF w Toronto w sekcji Contemporary World Cinema. "Rodzina na sprzedaż" zakwalifikowała się również do Konkursu Głównego 65. MFF w San Sebastian.

Oficjalna strona filmu na Facebook: www.facebook.com/unaespeciedefamilia.

3 filmy wsparte przez PISF w Konkursie Głównym w San Sebastian Więcej 3 filmy wsparte przez PISF w Konkursie Głównym w San Sebastian Polskie filmy na 42. MFF w Toronto Więcej Polskie filmy na 42. MFF w Toronto

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie