Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Rejestracja ekip na 48 Hour Film Project

Rejestracja ekip na 48 Hour Film Project

9 kwietnia 2014    
W dniach 9 - 17 maja w Katowicach odbędzie się druga edycja 48 Hour Film Project. W tym roku organizatorzy konkursu przyjęli zasady kto pierwszy ten lepszy, dlatego już teraz zapraszają chętne ekipy do rejestracji.

POLECANE

Rejestracja ekip na 48 Hour Film Project

W dniach 9 - 17 maja w Katowicach odbędzie się druga edycja 48 Hour Film Project. W tym roku organizatorzy konkursu przyjęli zasady kto pierwszy ten lepszy, dlatego już teraz zapraszają chętne ekipy do rejestracji.

Idea konkursu

Ideą konkursu jest napisanie, nakręcenie, zmontowanie i oddanie gotowego filmu, w którym musi się znaleźć symbol Katowic. Na to wszystko uczestnicy mają tylko 48 godzin. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy geograficznych. O dalszych szczegółowych wymaganiach uczestnicy dowiedzą się podczas KickOffu 9 maja o godz. 18:00.

Rejestracja

Rejestrować można się do 9 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ekipy, które nie zdążą się zarejestrować na czas, trafią na listę oczekujących. Rejestracja już trwa pod adresem: 48hourfilm.com/pl/katowice.

Nagrody w konkursie

Wszystkie ekipy będą walczyć o bilety do Stanów Zjednoczonych. Ponadto filmy 48HFP w Katowicach mają szansę wziąć udział w światowym finale konkursu. W tym roku taką możliwość mieli zwycięscy 1. katowickiej edycji 48HFP - ekipa Panato w składzie Bartosz Bobkowski, Grzegorz Gospodarek, Patryk Larwiński i film "W oparach Nikisza", który dostał Nagrodę za zdjęcia podczas finału w Nowym Orleanie. Zwycięski polski film zaprezentowany zostanie na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes w ramach sekcji Short Film Corner.

Więcej informacji tu: 48hfpkatowice.plwww.facebook.com/48hfpkatowice.

Na podstawie informacji prasowej

"W oparach Nikisza" na Short Film Corner Więcej "W oparach Nikisza" na Short Film Corner

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie