Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Producers Network podczas 72. MFF w Cannes

Producers Network podczas 72. MFF w Cannes

Producers Network podczas 72. MFF w Cannes

8 kwietnia 2019    
Znamy nazwiska uczestników 16. edycji Producers Network, cyklu branżowych spotkań odbywających się w ramach 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Producers Network podczas 72. MFF w Cannes

Znamy nazwiska uczestników 16. edycji Producers Network, cyklu branżowych spotkań odbywających się w ramach 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

W wydarzeniu, którego partnerem jest PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej, rokrocznie uczestniczy ok. 500 przedstawicieli branży filmowej z całego świata. Udział w Producers Network to doskonała okazja, aby poznać potencjalnych partnerów do koprodukcji, dystrybucji czy promowania swojego filmu.

5 producentów z Polski

5 producentów z Polski weźmie udział w dedykowanych wydarzeniach w ramach Producers Network, a także zostaną zaprezentowani podczas Breakfast Meeting, 20 maja (poniedziałek), który będzie specjalnym fokusem na Polskę.

Lista polskich producentów w ramach Producers Network:

  • Alicja Albrecht (Bluescreen Sp. z o.o.)
  • Anna Bławut-Mazurkiewicz (Aura Films Sp. z o.o.)
  • Marta Habior (No Sugar Films)
  • Kamil Przełęcki (Cineo Studio Sp. z o.o.)
  • Krzysztof Sołek (Film Polska Productions)

Fokus na Polskę podczas programu Producers Network odbędzie się w poniedziałek 20 maja.

Więcej informacji o festiwalu: www.festival-cannes.com oraz www.marchedufilm.com/en/producers-network/home

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie