Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Producentki z Polski w Locarno

Producentki z Polski w Locarno

Producentki z Polski w Locarno

19 lipca 2018     Marta Sikorska
Polskie producentki wezmą udział w warsztatach Match Me! podczas 71. MFF w Locarno. PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia, przeznaczonego dla młodych producentów i producentek.

POLECANE

Producentki z Polski w Locarno

Polskie producentki wezmą udział w warsztatach Match Me! podczas 71. MFF w Locarno. PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia, przeznaczonego dla młodych producentów i producentek.

To już 4. edycja warsztatów Match Me! podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Locarno. W tym roku w spotkaniach wezmą udział producenci oraz producentki z Brazylii, Estonii, Izraela, Włoch, Łotwy, Litwy, Meksyku, Szwajcarii oraz Polski. Młodzi producenci z każdego z tych krajów mają możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu w fazie developmentu: fabuła, dokument, animacja. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

Producentki z Polski

Podczas Match Me! Polskę reprezentować będą:

  • Karolina Galuba (Furia Film)
  • Ewa Szwarc (Kosmos Production)
  • Marta Gmosińska (Lava Films)

Furia Film dodatkowo reprezentować będzie Małgorzata Małysa.

4. warsztaty Match Me! w ramach 71. MFF w Locarno odbędą się w dniach 3 - 5 sierpnia 2018 r.

Więcej informacji: www.pardo.ch.

Marta Sikorska

Polskie producentki w Locarno Więcej Polskie producentki w Locarno Nabór zgłoszeń na MATCH ME w Locarno Więcej Nabór zgłoszeń na MATCH ME w Locarno

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie