Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polskie stoisko podczas European Film Market w Berlinie

Polskie stoisko podczas European Film Market w Berlinie
Fot. Katarzyna Mazur

Polskie stoisko podczas European Film Market w Berlinie

4 grudnia 2018    
Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do korzystania z polskiego stoiska podczas Europejskich Targów Filmowych.

Polskie stoisko podczas European Film Market w Berlinie

Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do korzystania z polskiego stoiska podczas Europejskich Targów Filmowych.

Polish Cinema Stand jak co roku służyć będzie jako miejsce spotkań polskich filmowców z zagranicznymi partnerami.

Zapraszamy producentów do korzystania z przestrzeni stoiska. W celu ułatwienia spotkań na stoisku udostępnimy Państwu 2 stoliki (dwu- i czteroosobowy) wraz z telewizorami oraz słuchawkami.

Bardzo prosimy o zgłaszanie Państwa zapotrzebowania na spotkania oraz rezerwację terminów pod adresem: rsvp@pisf.pl wraz informacją, czego dotyczyć będzie spotkanie.

Uprzejmie informujemy, że o rezerwacji stolików zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Polish Cinema Stand będzie otwarte w dn. 7-14.02.2019 r. i mieścić się będzie na 1. piętrze Martin-Gropius-Bau.

Ważna informacja 

Uprzejmie informujemy, że wejście na teren Europejskich Targów Filmowych w dn. 8-11.02.2019 roku możliwy będzie tylko dla posiadaczy akredytacji marketowej.

Więcej informacji na stronie EFM: www.efm-berlinale.de/en/services/registration/registration.html

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie