Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polskie filmy na 11. festiwalu Les Arcs

Polskie filmy na 11. festiwalu Les Arcs

Polskie filmy na 11. festiwalu Les Arcs

28 listopada 2019    
Współfinansowane przez PISF polskie produkcje zostaną w grudniu pokazane na festiwalu Les Arcs.

Polskie filmy na 11. festiwalu Les Arcs

Współfinansowane przez PISF polskie produkcje zostaną w grudniu pokazane na festiwalu Les Arcs.

polskie produkcje w programie

W programie festiwalu znalazły się filmy „Boże Ciało” Jana Komasy (sekcja Playtime), „Sole” Carlo Sironiego (sekcja Hauteur) oraz „Story” Joli Bańkowskiej i „Deszcz” Piotr Milczarka (oba filmy pokazane zostaną w sekcji poświęconej filmom krótkim).

Nowy projekt Agnieszki Smoczyńskiej na Les Arcs Coproduction Village

Les Arcs Coproduction Village pokaże 22 europejskie produkcje na etapie developmentu, które szukają dodatkowego źródła finansowania albo koproducenta. Producenci wybranych projektów, w trakcie 3-dniowego wydarzenia, będą mieli szansę nawiązać kontakty z profesjonalistami biorącymi udział w wydarzeniu. Jednym z projektów będzie nowy film Agnieszki Smoczyńskiej „Silent Twins”.

W sekcji Work in Progress zaprezentowany zostanie projekt filmu „Lamb” Valdimara Jóhannssona, którego koproducentem jest polska firma Madants a agentem sprzedaży New Europe Film Sales.

W zeszłym roku festiwal poświęcił specjalną sekcję polskiemu kinu. Więcej o zeszłorocznym fokusie na Polskę pisaliśmy tutaj.

11. edycja festiwalu Les Arcs odbędzie się w dniach 14-21 grudnia 2019 roku.

Strona festiwalu.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie