Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polska delegacja na American Film Market

Polska delegacja na American Film Market

Polska delegacja na American Film Market

7 października 2019    
Dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przedstawiciele polskiej branży filmowej biorą udział w jednych z najważniejszych targów filmowych na świecie – American Film Market w Santa Monica.

Polska delegacja na American Film Market

Dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przedstawiciele polskiej branży filmowej biorą udział w jednych z najważniejszych targów filmowych na świecie – American Film Market w Santa Monica.

Polska delegacja na American Film Market:

 • Leszek Bodzak (Aurum Film),     
 • Judyta Fibiger (White Shark Studios),     
 • Krzysztof Sołek  (Film Poland Productions),          
 • Małgorzata Kozioł (East Beast), 
 • Przemysław Miękinia (Before My Eyes),               
 • Klaudia Śmieja-Rostworowska (Madants),
 • Joanna Szymańska (Shipsboy),  
 • Grzegorz Wacławek (Animoon),
 • Anna Wereda (Autograf),           
 • Agnieszka Smoczyńska, 
 • Lena Gora.                       

American Film Market

American Film Market to jedne z najważniejszych targów filmowych na świecie. W wydarzeniu bierze udział około 7 tysięcy profesjonalistów z ponad 70 krajów – dystrybutorów, agentów sprzedaży, dyrektorów festiwali, producentów i twórców. Targom towarzyszą pokazy filmowe, konferencje branżowe, panele, warsztaty, spotkania networkingowe oraz seria wydarzeń poświęconych rozszerzonej rzeczywistości (XR space, Immersive Summit). Targi odbywają się co roku w Santa Monica.

Targi odbywają się w dniach 6-13 listopada.

Udział polskich twórców wspiera Polski Instytut Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego „Promocja polskiego filmu za granicą”.

Więcej o targach: https://americanfilmmarket.com/

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie