Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polscy producenci w Locarno

Polscy producenci w Locarno

Polscy producenci w Locarno

24 lipca 2019    
Przedstawiamy nazwiska polskich producentów, którzy wezmą udział w warsztatach Match Me! podczas 72. MFF w Locarno. Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia, przeznaczonego dla młodych producentów i producentek.

Polscy producenci w Locarno

Przedstawiamy nazwiska polskich producentów, którzy wezmą udział w warsztatach Match Me! podczas 72. MFF w Locarno. Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia, przeznaczonego dla młodych producentów i producentek.

To już 5. edycja warsztatów Match Me! podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Locarno.

Tegoroczna edycja odbywa się przy współpracy Cinema do Brasil, Estonian Film Institute, Istituto Luce Cinecittà - Filmitalia, Latvian Film Centre, the Mexican Film Institute (IMCINE), ICA Portugal, ICAA Spain, Singapore Film Commission oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 

Młodzi producenci z każdego z krajów biorących udział w programie mają możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu w fazie developmentu: fabuła, dokument, animacja. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

Podczas tegorocznego programu Match Me! Polskę reprezentować będą:

  • Magdalena Sztorc (Before My Eyes Ltd.)
  • Rafał Sakowski (IRIS media sp. z o.o.)
  • Natalia Grzegorzek (Koskino Sp. z o.o.)

5. warsztaty Match Me! w ramach 71. MFF w Locarno odbędą się w dniach 9-11 sierpnia. 

Więcej informacji: www.locarnofestival.ch

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie