Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polacy w Programie Producentów na 30. Cinekid

Polacy w Programie Producentów na 30. Cinekid

Polacy w Programie Producentów na 30. Cinekid

25 września 2019    
Czterech polskich producentów weźmie udział w Programie Producentów odbywającym się podczas 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Cinekid.

Polacy w Programie Producentów na 30. Cinekid

Czterech polskich producentów weźmie udział w Programie Producentów odbywającym się podczas 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Cinekid.

Lista zakwalifikowanych polskich producentów do programu:

  • Grzegorz Wacławek (Animoon),
  • Bartek Gliński (Aura Films),
  • Krystyna Kantor (ShipsBoy),
  • Marta Szarzyńska (Kinhouse Studio).

Cinekid

Festiwal Cinekid to wiodący na świecie festiwal skupiający się na mediach dziecięcych, a każdego roku uczestniczy w nim ponad 500 profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej, cross-media, sztuki cyfrowej. Festiwal odbędzie się w tym roku w dniach 19-25 października w Amsterdamie.

Program Producentów

Program Producentów to międzynarodowy program wymiany dla producentów, którzy interesują się kinem dla dzieci i młodzieży oraz chcą rozszerzyć swoją międzynarodową sieć kontaktów.

Wybrani producenci wezmą udział w sesji szybkich spotkań z producentami i wybranymi przedstawicielami Junior Co-production Market oraz w szkoleniu z pitchingu, w spotkaniach z uczestnikami projektów CFP i JCM, a także w wydarzeniach networkingowych. Program odbywa się w dniach 21-24 października.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie