Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Pokazy „Zimnej wojny” w ramach EFP LA Screenings

Pokazy „Zimnej wojny” w ramach EFP LA Screenings
Fot. Łukasz Bąk

Pokazy „Zimnej wojny” w ramach EFP LA Screenings

5 listopada 2018    
W dniach 7-20 listopada European Film Promotion (EFP) zaprezentuje członkom Amerykańskiej Akademii, dziennikarzom i amerykańskim dystrybutorom, 25 europejskich tytułów, które mają szansę na nominację do Oscara. Na liście znalazła się „Zimna wojna”.

Pokazy „Zimnej wojny” w ramach EFP LA Screenings

W dniach 7-20 listopada European Film Promotion (EFP) zaprezentuje członkom Amerykańskiej Akademii, dziennikarzom i amerykańskim dystrybutorom, 25 europejskich tytułów, które mają szansę na nominację do Oscara. Na liście znalazła się „Zimna wojna”.

Promocja europejskiej kinematografii

Projekcje 25 filmów będą odbywały się w dwóch lokalizacjach Dick Clark Screening Room i Centrum Filmowym Laemmle Monica. Celem pokazów jest promocja bogatej i różnorodnej oferty filmowej europejskich kinematografii i zwrócenie uwagi członków Akademii na europejskich kandydatów do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Łącznie o nominację w tej kategorii ubiega się 87 tytułów. 

Pokazy „Zimnej wojny” z udziałem twórców odbędą się w:

  • poniedziałek, 12 listopada – tego dnia obecni będą Paweł Pawlikowski, Łukasz Żal i Joanna Kulig,
  • poniedziałek, 19 listopada – udział w pokazie weźmie Joanna Kulig.

Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem finansowym i merytorycznym wydarzenia.

Kampania promocyjna EFP LA SCREENINGS jest współfinansowana przez Kreatywną Europę – Media oraz organizacje będące członkami European Film Promotion (m.in. Polski Instytut Sztuki Filmowej).

Więcej informacji: www.efp-online.com

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie