Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Lista wniosków - podział na komisje

PO Produkcja filmowa, sesja 3/2014: lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie

20 sierpnia 2014    
Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 3/2014 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Lista wniosków - podział na komisje

Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 3/2014 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Uwaga! W sesji 3/2014 nie będzie funkcjonowała komisja oceniająca projekty filmów fabularnych, kierowana przez Sylwetra Chęcińskiego, który z przyczyn osobistych zrezygnował z funkcji lidera. Projekty złożone do tej komisji, zostały przydzielone do komisji drugiego wyboru, wskazanych we wnioskach przez producentów.

Priorytet 1 i 2. "Stypendia scenariuszowe" i "Rozwój projektu".

Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła - Jacek Bławut

  1. 14282/2014 / Krew i miłość / Michał Dudziewicz / Studio Filmowe "Kalejdoskop" Sp. z o.o.
  2. 14283/2014 / Fanatycy / Filip Dzierżawski / Agencja Reklamowa- Koma 2 Michał Szymanowicz
  3. 14443/2014 / Wola / vacat / Opus Film Sp. z o.o.
  4. 14427/2014 / Korzeń / Dorota Lamparska / Bożena Krakówka Andersa Street Art and Media
  5. 14362/2014 / Ślady / Wiktoria Szymańska / Luna W Limited
  6. 14357/2014 / On / Krzysztof Rzączyński / East Studio Sp. z o.o.
  7. 14457/2014 / ORP Orzeł / Jan Kidawa Błoński / Baltmedia Sp. z o.o.
  8. 14260/2014 / Czerwone bagno / Stanisław Kuźnik / Stanisław Kuźnik
  9. 14274/2014 / Jedenastka / vacat / Wiktor Kubica
  10. 14340/2014 / Korpo / Łukasz Palkowski / Wojtek Miłoszewski
  11. 14339/2014 / Ułaskawienie / Jan Jakub Kolski / Jan Jakub Kolski
  12. 14409/2014 / Urodziny / Igor Mołodecki / Igor Mołodecki
  13. 14440/2014 / Kolory czasu / vacat / Radosław Hendel
  14. 14269/2014 / Wszystko przez Amandę / Paweł Maślona / Piotr Rowicki
  15. 14009/2014 / Kariera Dołęgi-Mostowicza / Łukasz Wylężałek / Łukasz Wylężałek (po poprawkach)
  16. 14044/2014 / Trzy kolory miłości / Małgosia Kędzierska / Małgosia Kędzierska (po poprawkach)

Fabuła - Michał Oleszczyk

  1. 14297/2014 / Jesteś moim bratem / Kristoffer Rus / Sport Boom Sp. z o.o.
  2. 14296/2014 / Wiedźmin / Tomasz Bagiński / Platige Films Sp. z o.o.
  3. 14305/2014 / Wilkołak / Adrian Panek / Agata Szymańska Filmpolis
  4. 14475/2014 / Layer / vacat / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.
  5. 14486/2014 / Cel Shading / Piotr Mularuk / Sunpower Cinema Sp. z o.o.
  6. 14413/2014 / Terroryści / Tomasz Dettloff / Tramway Sp. z o.o.
  7. 14273/2014 / Hejt / Barbara Białowąs / Barbara Bialowąs
  8. 14262/2014 / Zbieg z okoliczności / Andrzej Duda / Andrzej Duda
  9. 14316/2014 / Chłopak do wzięcia / vacat / Marcin Sitek
  10. 14325/2014 / Gawol / Grzegorz Pacek / Grzegorz Pacek, Marcin Pieszczyk
  11. 14423/2014 / Kinga Freespirit / vacat / Agnieszka Kruk
  12. 14321/2014 / Kalina / Katarzyna Klimkiewicz / Katarzyna Klimkiewicz, Patrycja Nowak
  13. 14434/2014 / Satysfikcja / vacat / Aleksandra Pisula, Bartłomiej Kotschedoff
  14. 14392/2014 / Na końcu korytarza / Sebastian Buttny / Adam Kaczanowski
  15. 14472/2014 / Pomiędzy snami / vacat / Agnieszka Małgorzata Patela
  16. 14084/2014 / Podróże konika morskiego / Roland Rowiński / Tramway Sp. z o.o. (po poprawkach)
  17. 14057/2014 / Toksymia / Julia Kolberger / Film Produkcja Sp. z o.o. (po poprawkach)
  18. 13790/2014 / W południe dzieci śnią / Rafał Andrzej Głombiowski / Rafał Andrzej Głombiowski (po poprawkach)
  19. 14100/2014 / Nie wszystek umrę / Marcin Latałło / Marcin Latałło (po poprawkach)
  20. 13221/2014 / Widokówka / Jacek Rzehak Profilm Film / Arkadiusz Jakubik (po poprawkach)

Fabuła - Maciej Pieprzyca

  1. 14278/2014 / Double iron man / vacat / Iron Films Sp. z o.o.
  2. 14326/2014 / Turbohistoria / Michał Rogalski / Media Brigade Banaszkiewicz i Kurek Sp. j.
  3. 14436/2014 / Otchłań dzieci / vacat / Film-Art-Media Magdalena Wujec
  4. 14301/2014 / Mały / Andrzej Celiński / K Film Bartosz Klinik
  5. 14349/2014 / Cudowna melina / Jarosław Banaszek / Studio Żuk Ewa Żukowska
  6. 14487/2014 / Zbliżenie / Piotr Domalewski / Artntainment Dariusz Dużyński
  7. 14304/2014 / Homo Deus / vacat / Tomasz Małkowski
  8. 14334/2014 / Dzień Dziecka / Jacek Filipiak / Barbara Stillmark, Wojciech Nerkowski
  9. 14315/2014 / Baby Bump / Kuba Czekaj / Kuba Czekaj
  10. 14337/2014 / Wisława / vacat / Marcin Pieczonka
  11. 14324/2014 / Ekwiwalent / Katarzyna Klimkiewicz / Jarosław Pietrzak
  12. 14311/2014 / Wielki Mały Świat / vacat / Klaudiusz Kuś
  13. 14453/2014 / Ceremonia / Michał Wawrzecki, Kordian Kądziela / Kordian Kądziela, Michał Wawrzecki
  14. 14343/2014 / Dziennik Lampego / Jolanta Ptaszyńska / Jolanta Ptaszyńska
  15. 14375/2014 / Inna wśród innych / vacat / Wanda Konarzewska
  16. 14331/2014 / Poszukiwacze zagrabionych skarbów / Witold Orzechowski / Witold Orzechowski
  17. 14395/2014 / Przejściowe braki w dostawie rozsądku / Aleksander Dembski / Aleksander Dembski, Monika Franczak-Zmarz
  18. 14496/2014 / Jeśli jest zuchwały, może być zabity... / Ryszard Maciej Nyczka / Ryszard Maciej Nyczka
  19. 14485/2014 / Mały Biały Dom / Paweł Ferdek / Paweł Ferdek
  20. 14433/2014 / To czego chcę / Damian Kocur / Damian Kocur
  21. 14092/2014 / Ekspresowe marzenia / Maciej Żak / Maciej Żak (po poprawkach).

Dokument - Jacek Petrycki

  1. 14266/2014 / #Yulka / Marcin Filipowicz / Koi Studio Sp. z o.o.
  2. 14265/2014 / Anatomia startupu / Aleksander Dembski / Kosmos Production Sp. z o.o.
  3. 14299/2014 / Birdwatching / Katarzyna Trzaska / Robert Zygmuntowski Zygizaga
  4. 14373/2014 / Rodacy z Kazachstanu / Joanna Didik / Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  5. 14323/2014 / Andrew Warhola, moja fabryka / Bogdan Dziworski / Domino Film Małgorzata Domin
  6. 14455/2014 / Dama / Maria Dłużewska / "Film Open Group" Sp. z o.o.
  7. 14420/2014 / Spotkania / Aniela Gabryel / Mirosław Dembiński Studio Filmowe Everest
  8. 14468/2014 / O cadykach w Polsce - historia i współczesność / Ewa Pytka / Python Studioss Sp. z o.o.
  9. 14438/2014 / Seifert. Przerwana podróż / Robert Kaczmarek / "Film Open Group" Sp. z o.o.
  10. 14367/2014 / Mail do Gebirtiga / Uve von Seltmann, Gabriela von Seltmann / Stowarzyszenie Film Kraków
  11. 14418/2014 / W drodze na Olimp / Mirosław Dembiński / Mirosław Dembiński Studio Filmowe Everest
  12. 14501/2014 / Betonowy kult / Haukur M Hrafnsson / NUR
  13. 14421/2014 / Rezerwat Askania / Andrii Lytvynenko / Fundacja Dokument i świat
  14. 14287/2014 / Edward Gierek i jego dekada / Mieczysław B. Vogt / Mieczysław B. Vogt
  15. 14356/2014 / Edmund Osterloff / Paweł Woldan / Paweł Woldan
  16. 14442/2014 / Tęczowa wiara / Bożena Filas / Bożena Filas
  17. 14497/2014 / Transkrypcja Marcelli Sembrich / Radosława Franczak / Radosława Franczak
  18. 14467/2014 / Beata i Beata / Kalina Alabrudzińska / Kalina Alabrudzińska
  19. 14388/2014 / Tajemnice labiryntu / Włodzimierz Szpak / Włodzimierz Szpak
  20. 14439/2014 / Eleonora Czarnowska i niepodległość Polski / Mirosława Sikorska / Mirosława Sikorska.

Dokument - Jerzy Śladkowski

  1. 14261/2014 / Cztery wesela i koncert / Piotr Kielar / Lifetime Productions Piotr Kielar
  2. 14058/2014 / Dom jakiego nie było / Marek Tomasz Pawłowski / Zoyda Art Production Małgorzata Walczak(po poprawkach)
  3. 13851/2014 / Różowy horyzont / Laura Pawela / "Unlimited Film Operations" Sp. z o.o. (po poprawkach)
  4. 14342/2014 / Rodziny / Piotr Złotorowicz / ZK Studio Sp. z o.o.
  5. 14402/2014 / Zdobywcy Atlantyku 1934. Bracia Adamowiczowie / Grzegorz Braun / "Film Open Group" Sp. z o.o.
  6. 14351/2014 / Diagnoza / Ewa Podgórska / Entertain Studio Małgorzata Wabińska
  7. 14363/2014 / Mexican Amour / Wiktoria Szymańska / Luna W Limited
  8. 14378/2014 / Złamane marzenia / Tomasz Magierski / Tomasz Magierski
  9. 14461/2014 / Instynkt miłości / Małgorzata Imielska / Małgorzata Imielska
  10. 14294/2014 / Stuthoff / Paweł Janicki / Paweł Janicki
  11. 14471/2014 / Don Kichoci Europy / Małgorzata Szyszka / Małgorzata Szyszka, Artur Sochan
  12. 14361/2014 / Żołnierz / Piotr Kolski / Piotr Kolski
  13. 14090/2014 / Gazprom girls / Marta Prus / Marta Prus (po poprawkach).

Animacja - Izabela Plucińska

  1. 14317/2014 / Tappi z Szepczącego Lasu / vacat / EGoFILM Ewelina Gordziejuk
  2. 14336/2014 / W stronę Afryki / Andrzej Szych / Simple Frame - Bartosz Osmulski
  3. 14481/2014 / Mitologia Słowian - seria I / Andrzej Wojnach, Ilja Bereznicki / Magic Lake Andrzej Wojnach
  4. 14492/2014 / Astrid Silverlock / vacat / White Shark Studios Sp. z o.o.
  5. 13196/2014 / Plamuchy / Marzena Nehrebecka / Marcin Janiec O.K.O. FX Studio (po poprawkach)
  6. 14051/2014 / Grand Banda / Łukasz Kacprowicz / Grupa Smacznego Jaszczurowski, Kacprowicz, Wasilewski Sp. j. (po poprawkach)

Animacja - Wioletta Sowa

  1. 14263/2014 / Kotek Blublu / vacat / Studio Miniatur Filmowych Sp. z o.o.
  2. 14458/2014 / Skrzydła / Marek Serafiński / Do & Do Szatkowska Sp. j.
  3. 14482/2014 / Kronika. Początek / Andrzej Wojnach / Magic Lake Andrzej Wojnach
  4. 14493/2014 / Gnomy i Trole 2 / Robert Rodin / White Shark Studios Sp. z o.o.
  5. 14478/2014 / Kostka i Kulka / Mikołaj Valencia, Tomasz Niedźwiedź / Badi Badi S.j. T. Niedźwiedź, A. Paziewski, T. Paziewski
  6. 14284/2014 / Baśń o złej księżniczce Kunegundzie / Maciej Wojtyszko / Michał Szczepański, Maria (Maryna) Szczepańska
  7. 14389/2014 / Diament, wieloryb i ornament życia / Tomasz Siwiński / Tomasz Siwiński
  8. 14491/2014 / Gucio i Megi podbijają świat / vacat / Aleksandra Petrus.

Priorytet 3. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Sławomir Fabicki

  1. 14295/2014 / Trzecia kuzynka / Bodo Kox / Zielono Mi Iwona Harris
  2. 14488/2014 / Dziura w głowie / Piotr Subbotko / Argomedia Sp. z o.o.
  3. 14277/2014 / Mój Mikołaj / Kristoffer Rus / Tomato Marcin Łunkiewicz
  4. 14374/2014 / Ta cholerna pierwsza gwiazdka / Bartosz Warwas / Dogoda Media Sp. z o.o.
  5. 14313/2014 / Jestem mordercą / Maciej Pieprzyca / Renata Czarnkowska-Listoś Re Studio
  6. 14452/2014 / Licho / Mitja Okorn / Metro Films Sp. z o.o.
  7. 14432/2014 / Dziewczyna z Rio / Piotr Mularuk / Sunpower Cinema Sp. z o.o.
  8. 14424/2014 / Świeże pieczywo i pierś / Roya Sadat / Kancelaria Adwokacka Monika Laske
  9. 13774/2014 / Zaćma / Ryszard Bugajski / Erbe Film Sp. z o.o. (po poprawkach)
  10. 13178/2014 / Zgoda / Maciej Sobieszczański / SF Kalejdoskop Sp. z o.o. (po poprawkach)
  11. 14011/2014 / Objawy / Tomasz Wiński / Passendorfer Production Michał Passendorfer (po poprawkach)

Fabuła - Robert Gliński

  1. 14369/2014 / Egzekucja / Feliks Falk / WFDiF
  2. 14449/2014 / Kalafiory o smaku kiwi / Tomasz Jurkiewicz / Centrala Distribution Sp. z o.o.
  3. 14414/2014 / Topiel / Jacek Koprowicz / Tramway Sp. z o.o.
  4. 14354/2014 / Sznur / Zdzisław Najda / Arkadia Film Sp. z o.o.
  5. 14425/2014 / Krucha chwała / Władysław Pasikowski / Akson Studio Sp. z o.o.
  6. 14393/2014 / Truskawkowe lato / Wiktor Ericsson / Lava Films Sp. z o.o.
  7. 14382/2014 / Exit / Agnieszka Trzos / Akili Film Production Sp. z o.o.
  8. 14308/2014 / Malowany Ptak / Valclav Marhoul / Film Produkcja Sp.z o.o.
  9. 14344/2014 / Decydenci / Tomasz Konecki / Studio Inf Sp. z o.o.

Fabuła - Anna Kazejak

  1. 14333/2014 / Dzikie róże / Anna Jadowska / Alter Ego Pictures Sp. z o.o.
  2. 14444/2014 / Ismael / Elisa Amoruso / Opus-Film Sp. z o.o.
  3. 14318/2014 / Świt / Laila Pakalnina / Staron-Film Sp. z o.o.

Fabuła - Jerzy Skolimowski

  1. 14286/2014 / Miss / Maciej Kowalewski / Cuckooegg Productions
  2. 13843/2014 / Noc Walpurgi / Marcin Bortkiewicz / "PS Film" Sebastian Petryk
  3. 14330/2014 / Ranne zwierzę / Piotr Trzaskalski / ADHD Warsaw Sp. z o.o.
  4. 14454/2014 / Dziewczyna i szczur / Janos Szasz / Spinka Film Studio Sp. z o.o.
  5. 14450/2014 / Czerwony kapitan / Michal Krajnaka (Aka Michal Kollar) / MD4 Sp. z o.o.
  6. 14127/2014 / Pierwszy dzień lata / Krzysztof Liwiński / Electronic Art. Sp. z o.o. (po poprawkach)

Fabuła - Jerzy Stuhr

  1. 14289/2014 / Karaoke / Ewa Pytka / Python Studioss Sp. z o.o.
  2. 14463/2014 / Płyn Lugola / Jakub Pączek / Matershot Sp. z o.o. Sp. K.
  3. 14426/2014 / Historie śmieciowe / Paweł Maślona / Akson Studio Sp. z o.o.
  4. 14396/2014 / Miłość w mieście ogrodów / Ingmar Villqist i Adam Sikora / Magic Production Sp. z o.o.
  5. 14410/2014 / Stan, w którym jestem / Przemysław Wojcieszek / Przemysław Wojcieszek "Chłopiec Ptak i Anioł"
  6. 14300/2014 / Agnus Dei / Anne Fontaine / Aeroplan Film Sp. z o.o.
  7. 14437/2014 / Spiski. Opowieści tatrzańskie / Jerzy Domaradzki / Astra Film Sp. z o.o.
  8. 14123/2014 / Wrogie przejęcie / Barbara Sass-Zdort / WFDiF (po poprawkach)

Priorytet 4. "Produkcja filmów dokumentalnych

Dokument - Beata Dzianowicz

  1. 14268/2014 / Legenda wileńskiej konspiracji / Piotr Wąsiński, Tomasz Piotrowski / Bronisław Bubiak Kabart Film
  2. 14270/2014 / Początek / Karolina Bendera / Wytwórnia Filmów Czyste Spojrzenie Karolina Bendera
  3. 14290/2014 / Memento mori / Rafał Abramciow / Warsztat Filmowy Tomasz Wolf
  4. 14379/2014 / Waks / Piotr Rosołowski, Elwira Niewiera / Film Art. Production / Małgorzata Zacharko
  5. 14329/2014 / Czeski łabędź / Aleksandra Terpińska / Colab Pictures Katarzyna Siniarska
  6. 14271/2014 / Z wnętrza / Cezary Grzesiuk / Cezary Grzesiuk Blue Dream Film
  7. 14288/2014 / Młodzi artyści / Adrianna Książek, Iwo Książek / Iwo Książek Studio-11
  8. 14456/2014 / Autorki / Janusz Mrozowski / Filmgene H.J. Mrozowski
  9. 14403/2014 / 1914. Zanim opadły liście / Paweł Siedlik / Film Media S.A.
  10. 14428/2014 / Dziwor / Paweł Dyllus / Paisa Films Sp. z o.o.
  11. 14060/2014 / 60 lat / Janusz Zaorski / Adam Kwieciński Grupa Dr. A.R. Kwiecińskiego (po poprawkach)

Dokument - Paweł Kędzierski

  1. 14404/2014 / Jeniec ratusza / Dagmara Furgał / Grupa Filmowa Sp. z o.o.
  2. 14352/2014 / Mój ojciec Staś / Magdalena Dygat-Dudzińska, Andrzej Dudziński / SF Kalejdoskop
  3. 14293/2014 / Uratowane z potopu / Marcin Jamkowski Konstanty Kulik / Dorota Roszkowska Arkana Studio
  4. 14399/2014 / Kamienie Mariki / Jakub Kawalec / Alex Stern Sp. z o.o.
  5. 14341/2014 / Wolne Radio Lubelszczyzny / Ireneusz Haczewski / Fundacja Niepodległości
  6. 14327/2014 / Moje obrazy są trochę szare / Agnieszka Arnold / Water Color Studio Sp. z o.o.
  7. 14417/2014 / Striptiz i wojna / Andrei Kutsila / Studio Filmowe Everest Mirosław Dembiński
  8. 14416/2014 / Książkowi domokrążcy / Uładzimir Kołas / Studio Filmowe Everest Mirosław Dembiński
  9. 14390/2014 / Pokażą wam nasz teatr / Marek Widarski / Fundacja Filmowa Armii Krajowej
  10. 14391/2014 / Opowieść o Żegocie / Zofia Kunert / BWM Art.
  11. 14470/2014 / Znaczy kapitan / Roman Chełmowski / Izabela Gacek Trzy Kolory
  12. 14429/2014 / Sąsiedzi. Die Nachbarn / Ewa Misiewicz / Film Studio MTM Sp. z o.o.
  13. 14400/2014 / Do przyjaciół Moskali / Andrzej Czarnecki / P & C Film Sp. z o.o.

Dokument - Paweł Łoziński

  1. 14385/2014 / Niepowstrzymani / Bartosz M. Kowalski / Film It Sp. z o.o.
  2. 14451/2014 / Zagubione klejnoty / Grzegorz Brzozowicz / Fundacja Spectrum
  3. 14328/2014 / Chciałbym ci powiedzieć wszystko / Zvika Gregory Portnoy / Plesnar & Krauss Films Sp. z o.o.
  4. 14490/2014 / Krzyżoki / Anna Gawlita / Kijora Anna Gawlita
  5. 14469/2014 / Fotografia dla Nairobi / Joanna Sławińska / Dolnośląski Dom Filmowy Sp. z o.o.
  6. 14320/2014 / Szukając Jezusa / Katarzyna Kozyra / Fundacja Katarzyny Kozyry
  7. 14500/2014 / The Real Last King of Scotland (Ostatni prawdziwy król Szkocji) / Aleksandra Skowron, Mirosław Skowron / Aleksandra Skoron Mediolia
  8. 14411/2014 / Jack Tramiel. Biznes to wojna / Judyta Fibiger / Spinka Film Sp. z o.o.
  9. 14430/2014 / Reporter / Magdalena Szymków / Otter Films Anna Wydra
  10. 14502/2014 / Nowa krew / Paweł Ziemiński / NUR
  11. 14401/2014 / Wieloryb z Lorino / Maciej Cuske / Studio Efekt Pokromski Studio
  12. 14076/2014 / Senior w akcji / Anna Więckowska / Faster Piotr Matuszewski (po poprawkach)
  13. 14276/2014 / Polski jazz jest romantyczny / Piotr Szalsza / CVK Studio Film Sp. z o.o. (po poprawkach)

Dokument - Tomasz Wolski

  1. 14431/2014 / Bezgłośnie, statyści pustyni / Michał Mądracki, Maciej Mądracki, Gilles Lepore / Otter Films Anna Wydra
  2. 14306/2014 / Dni uciekają jak dzikie konie za wzgórzami / Marcin Malaszczak / Balbusta Magdalena Kamińska
  3. 14449/2014 / Kosarewicz / Krzysztof Wierzbiański / Agnieszka Papiewska-Stachecka "POP-TV"

Dokument - Maria Zmarz-Koczanowicz

  1. 14368/2014 / Jarocin. Pod prąd / Lech Gnoiński, Marek Gajczak / Stowarzyszenie Film Kraków
  2. 14302/2014 / Ucieczki przez druty - podziemny schron / Andrzej Celiński, Bartosz Klinik / K Film
  3. 14422/2014 / Almanach Majdanu / Ielizabeta Smith, Kristina Liulchenko, Alisa Kovalenko, Liubov Durakova, Olga Zhurba, Matej Bobrik, Kateryna Gornostai, Denis Strashny / Fundacja Dokument i Świat
  4. 14459/2014 / Sowa Minerwy / Jadwiga Kocur Sławomir Faroń / Faron
  5. 14309/2014 / Na dnie morza / Marcin Sauter / Studio Filmowe Kronika Polska Kronika Filmowa Sp. z o.o.
  6. 14322/2014 / Ślimaki / Grzegorz Szczepaniak / Wajda Studio Sp. z o.o.
  7. 14364/2014 / Piano / Vita Maria Drygas / Drygas Production Maciej Drygas
  8. 14384/2014 / W służbie narodu. Kulisy pracy MO i SB / Andrzej Mańkowski Biały Smok Production Andrzej Mańkowski
  9. 14465/2014 / Dzieciaki / Piotr Morawski / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
  10. 14365/2014 / Lech, Czech i Mech / Krzysztof Magowski / Warta Film Krzysztof Magowski
  11. 14371/2014 / Pielgrzym / Paweł Jóźwiak-Rodan / Opus Film Sp. z o.o.
  12. 14446/2014 / Danusia / Jarosław Minkiewicz / Rock and Roll Production Piotr Mikołajczak
  13. 14275/2014 / My Italy / Bruno Colella / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  14. 14460/2014 / Habit i zbroja / Paweł Pitera / Arkana Studio
  15. 14335/2014 / Królowa nocy / Marcin Koszałka / Darklight Film Studio sc.

Priorytet 5. "Produkcja filmów animowanych"

Animacja - Piotr Dumała

  1. 14407/2014 / Tajemnica domu aptekarza / Marcin Giżycki / Serafiński Studio Graficzno-Filmowe
  2. 14272/2014 / O matko! / Paulina Ziółkowska / Fumi Studio Sp. z o.o.
  3. 14370/2014 / W stronę ciszy / Cyprian Piwowarski / ALL Sp. z o.o.
  4. 14406/2014 / Po klapsę podróż wielka / Stanisław Furman / Serafiński Studio Graficzno-Filmowe
  5. 14397/2014 / Pan do przyrody / Sylwia Kubus / WJT Wojciech Leszczyński
  6. 14380/2014 / Bear Me, Sezon II. Leon / Kasia Wilk / Animoon Sp. z o.o.

Animacja - Joanna Olech

  1. 14353/2014 / Tymek i mistrz / Tomasz Leśniak, Jakub Tarkowski / SPInka Film Studio
  2. 14022/2014 / Zajączek Parauszek / Krzysztof Brzozowski / Se-ma-for Produkcja Filmowa
  3. 14347/2014 / Ekspedycja do Krainy Zaginionych Skarpetek / Grzegorz Koncewicz / Fumi Studio Sp. z o.o.
  4. 14346/2014 / Przedszkolaki. Sezon 3 / Piotr Furmankiewicz, Magdalena Małysz / Fumi Studio Piotr Furmankiewicz
  5. 14473/2014 / Śniło mi się, że... / Jacek Rokosz, Daniel Markowicz / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.

Animacja - Wojciech Wawszczyk

  1. 14376/2014 / Robaczek Chichraczek / Łukasz Kacprowicz, Joonas Utti / Grupa Smacznego
  2. 14386/2014 / W chmurach / Jonathan Ostos Yaber / Fundacja Filmowa Se-ma-for
  3. 14310/2014 / Czapu, Czipu / Tomasz Głodek / Fundacja Anima-Art.
  4. 14345/2014 / Galaxi Taxi / Jan Steliżuk / Fumi Studio Sp. z o.o.
  5. 14479/2014 / Agi Bagi. Sezon 2 / Waldemar Mordarski, Tomasz Niedźwiedź / Badi Badi Sp.J.
  6. 14312/2014 / Hern / Urszula Morga / Esy-floresy Urszula Morga-Mikołajczyk
  7. 14377/2014 / Bernard / Anna Opartowska / Grupa Smacznego Sp.J.
  8. 14381/2014 / Jak zostałem superłotrem / Krzysztof Ostrowski / Grzegorz Wacławek
  9. 13199/2014 / Niezwykły świat Oskara / Marcin Kotliński / Fumi Studio Sp. z o.o. (po poprawkach)
  10. 14048/2014 / Mrówka wychodzi za mąż / Michał Poniedzielski / Animoon Sp. z o.o. (po poprawkach)

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie