Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nowe formularze w systemie wnioski.pisf.pl

Nowe formularze w systemie wnioski.pisf.pl

Nowe formularze w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF. Załączniki elektroniczne

5 lipca 2017    
Od sesji 2/2017 w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF udostępnione są nowe formularze, umożliwiające dodawanie załączników w formie elektronicznej.

Nowe formularze w systemie wnioski.pisf.pl

Nowe formularze wniosków do wszystkich priorytetów Programu Operacyjnego „Produkcja filmowa” od sesji 2/2017 umożliwiają dodanie załączników wymaganych przez „Tryb naboru i wyboru wniosków w ramach Programów Operacyjnych PISF na rok 2017” w formie elektronicznej.

We wniosku można dodać plik lub pliki (w wybranych pozycjach w ściśle określonym formacie – np. kosztorys w pliku .xlsm, scenariusz w pliku .pdf itp.), linki do zewnętrznych zasobów (np. linki do materiałów filmowych umieszczonych w serwisach Vimeo lub YouTube, linki do serwisów takich jak Dropbox itp.), a także opisy w polach tekstowych. Nie jest konieczne wysyłanie załączników mailem, jak dotychczas, wymagane jest natomiast złożenie do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oryginału wniosku wraz z załącznikami, w jednym, wydrukowanym i podpisanym, egzemplarzu.

Z uwagi na fakt, że wprowadzenie nowych formularzy wniosków z załącznikami elektronicznymi, jest znaczącą zmianą, także w najbliższej sesji 3/2017 (1-14 sierpnia 2017) korzystanie z nich nie będzie jeszcze obowiązkowe i nadal będzie można złożyć wniosek na dotychczasowym wzorze. Na stronie https://wnioski.pisf.pl są dostępne dwie wersje każdego formularza: z załącznikami elektronicznymi i bez. Zachęcamy Państwa do korzystania z nowego rozwiązania.

W przypadku pytań lub uwag dotyczących nowych formularzy prosimy o kontakt pod adresem webmaster@pisf.pl.

Jednocześnie przypominamy, że od sesji 2/2017 wzór kosztorysu jest obowiązkowy:

  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie rozwoju projektu, niezależnie od rodzaju filmowego,
  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie produkcji filmów fabularnych oraz produkcji filmów dokumentalnych, niezależnie od Priorytetu i typu produkcji (produkcja krajowa, koprodukcja międzynarodowa).

Wnioskodawcy ubiegający o dofinansowanie produkcji filmów animowanych mogą składać własne kosztorysy (niezależnie od Priorytetu). Prace nad jednolitym wzorem kosztorysu produkcji filmów animowanych nadal trwają.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie