Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór zgłoszeń do katalogu New Polish Films 2019

Nabór zgłoszeń do katalogu New Polish Films 2019

Nabór zgłoszeń do katalogu New Polish Films 2019

4 marca 2019    
Do 1 kwietnia 2019 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogu NEW POLISH FILMS 2019 na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes.

Nabór zgłoszeń do katalogu New Polish Films 2019

Do 1 kwietnia 2019 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogu NEW POLISH FILMS 2019 na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes.

Zgłoszenia filmów do 1 kwietnia

W związku z aktualizacją katalogu NEW POLISH FILMS 2019 na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes zwracamy się z prośbą o zgłaszanie do PISF informacji o Państwa filmach, które chcą Państwo umieścić w katalogu.

Czekamy na zgłoszenia filmów:

  • pełnometrażowych fabularnych, dokumentalnych, animowanych (uzupełnienie obecnego katalogu),
  • krótkometrażowych fabularnych, dokumentalnych, animowanych (w tym serii animowanych).

Formularz zgłoszenia należy wypełnić tutaj.   

Zdjęcia należy przesłać na adres: katalog@pisf.pl

Katalog prezentuje polskie filmy pełnometrażowe i krótkometrażowe wszystkich rodzajów (fabuła, animacja, film dokumentalny) po zakończeniu okresu zdjęciowego i będzie dostępny w formie pliku PDF na Festiwalu w Cannes.

Katalog przygotowany na Berlinale można znaleźć tutaj

Ważne!

Warunkiem zgłoszenia są filmy, które do końca roku 2018 będą: po zdjęciach lub w trakcie zdjęć; w postprodukcji. Filmy te w założeniu mają być gotowe w roku 2019.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie