Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na Festiwal Filmów Lotniczych

Nabór na Festiwal Filmów Lotniczych

13 czerwca 2013    

Nabór na Festiwal Filmów Lotniczych

Trwa nabór na 4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Lotniczych, który odbędzie się w dniach 1-5 października 2013 w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

Promocja filmów o tematyce lotniczej

Celem Festiwalu jest promocja krajowej i międzynarodowej sztuki filmowej o tematyce lotniczej, w tym w postaci filmów oraz multimediów; wspieranie twórczości filmowej i multimedialnej o tej tematyce oraz ich dystrybucji.

Organizatorzy czekają na filmy

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania filmów do sekcji konkursowych. Czekają na filmy fabularne, dokumentalne, reportaże i filmy amatorskie wyprodukowane nie wcześniej niż 1 stycznia 2000.

Nabór do 31 sierpnia 2013

Filmy można zgłaszać do 31 sierpnia 2013. Filmy na taśmie 35 mm lub płytach DVD należy wysłać razem z formularzem zgłoszeniowym oraz napisami w języku angielskim na adres:


Fundacja "Fly Film", ul. Smyczkowa 12 lok. 12, 02-678 Warszawa.

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.flyfilmfestival.pl.

Paulina Bez

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie