Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Na planie filmu "Obywatel" Jerzego Stuhra

Na planie filmu "Obywatel" Jerzego Stuhra

20 listopada 2013    
Trwają zdjęcia do współfinansowanego przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej filmu "Obywatel" w reżyserii Jerzego Stuhra.

Na planie filmu "Obywatel" Jerzego Stuhra

Trwają zdjęcia do współfinansowanego przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej filmu "Obywatel" w reżyserii Jerzego Stuhra.

"Obywatel" to komediodramat o losach ludzi z pokolenia, którego reprezentantem jest Jerzy Stuhr. Na tle przełomowych momentów historii toczy się życie głównego bohatera, Jana Bratka. - Skończył się pewien etap rozliczenia mojego czy mojej generacji z czasem albo z pewnymi kompleksami, zaszłościami, czymś, co we mnie siedziało, a z czego się chciałem uwolnić - mówi reżyser.

O tworzeniu scenariusza, konstruowaniu postaci i wizualnej stronie filmu rozmawialiśmy nie tylko z Jerzym Stuhrem, ale również z aktorami: Małgorzatą Dobrowolską i Maciejem Stuhrem oraz z kostiumografem Magdaleną Biedrzycką.

Film, którego producentem jest Opus Film, wejdzie na ekrany 7 listopada 2014 roku.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie