Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

"Młyn i Krzyż” w Luwrze

"Młyn i Krzyż” w Luwrze

28 stycznia 2011    
2 lutego w paryskim Muzeum Luwr odbędzie się specjalny pokaz najnowszego filmu Lecha Majewskiego „Młyn i Krzyż". Obraz zostanie pokazany w ramach 4. edycji Międzynarodowych Dni Filmów o Sztuce.

POLECANE

"Młyn i Krzyż” w Luwrze

2 lutego w paryskim Muzeum Luwr odbędzie się specjalny pokaz najnowszego filmu Lecha Majewskiego „Młyn i Krzyż". Obraz zostanie pokazany w ramach 4. edycji Międzynarodowych Dni Filmów o Sztuce.

Projekcja w Luwrze będzie francuską premierą filmu Majewskiego. Na pokazie pojawi się reżyser oraz aktorka Charlotte Rampling, która w filmie wcieliła się w postać Marii.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Dni Filmów o Sztuce odbywa się w dniach 26 stycznia - 5 lutego. Organizatorami imprezy są m.in. Muzeum Luwr, Międzynarodowy Festiwal Filmów o Sztuce w Montrealu oraz Instytut Polski w Paryżu.

Obraz Petera Bruegla "Droga na Kalwarię", na podstawie którego Lech Majewski zrealizował swój film, znajduje się w Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu.

Więcej informacji na stronie muzeum: www.louvre.fr.

Polskie filmy w Sundance Więcej Polskie filmy w Sundance

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie