Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 2/2019

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 2/2019

PO Produkcja filmowa, sesja 2/2019: lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie

18 czerwca 2019    
Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 2/2019 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 2/2019

Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 2/2019 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Priorytet 1 "Rozwój projektu"

Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła – Kinga Dębska

  1. 14037/19/A1/ Małgośka, czyli wszyscy chcą kochać / Tomasz Drozdowicz / "Sos Music" Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła
  2. 14003/19/A1/ Krzyżyk niespodziany / Marcin Koszałka / Balapolis
  3. 13989/19/A1/ A to historia! / Sławomir Witek, Adrian Apanel, Jan Czarlewski / Fundacja Centrum Solidarności
  4. 13978/19/A1/ Mechanika kwantowa / Maciej Kowalewski / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  5. 14085/19/A1/ Kult / vacat / Pokromski Studio Sp. z o.o. Sp. k.
  6. 13949/19/A1/ Widok z dachu / Robert Gliński / Akson Studio Sp. z o.o.
  7. 14129/19/A1/ Wielki Mecz / Filip Syczyński / Match&Spark Sp. z o.o.
  8. 14025/19/A1/ Siostrzyczki / vacat / SHIPSBOY Sp. z o.o.
  9. 14075/19/A2/ Korona Korzeni / Katarzyna Gondek / Centrala Distribution Sp. z o.o.

Fabuła – Maciej Pieprzyca

  1. 14019/19/A2/ I am Blue / Kuba Czekaj / MADANTS Sp. z o.o.
  2. 14053/19/A1/ Wielkie nic / Hanna Bielska / FDR Studio
  3. 13956/19/A3/ Wycieczka / Magdalena Jaroszewicz / FURIAFILM Karolina Galuba-Kowalska
  4. 13968/19/A1/ Żelazo / Wojciech Klimala / NORDFILM Sp. z o.o.

Fabuła – Mariusz Łukomski

  1. 14095/19/A1/ Sybilla / Zuzanna Solakiewicz / Marta Golba Endorfina Studio
  2. 14094/19/A1/ Skarbek / vacat / Sisyphus Sp. z o.o.

Dokument – Małgorzata Staroń

  1. 13970/19/A1/ Świat Ryszarda Kapuścińskiego - podróż z Maestro / Elżbieta Chrzanowska / Ella Films
  2. 13997/19/A1/ Jurodiwy. Wojciech Drozdowicz / Anna Błaszczyk / BLASZANKA STUDIO Anna Błaszczyk
  3. 14006/19/ Gorączka Dżungli - Na pomoc malezyjskim tygrysom / Paolo Volponi/ Fundacja ClearWing na rzecz Bioróżnorodności
  4. 13937/19/ Polscy Łowcy krokodyli / Dorota Szuszkiewicz / Water Color Studio Sp. z o.o.
  5. 14029/19/A3/ Zaginione dzieci / Michał Kawecki / Unlimited Film Operations sp. zo.o.
  6. 13965/19/ Legenda Janosika / Jerzy Bojanowski / Darek Dikti Biuro pomysłów
  7. 14098/19/A1/ Nanga Dream / Jarosław Wszędybył / UNI-SOLO Studio Sp. z o.o.
  8. 13993/19/ Pamiętnik nowojorski: Czesiek, Janek i ja / Rick Bak / Unsin Studio Sp. z o.o.
  9. 14021/19/A1/ Ostatnie Tabu / Andrzej Titkow / Andrzej Titkow
  10. 14013/19/A1/ Papcio Chmiel / Petro Aleksowski / Amitall Agencja Filmowa

Dokument – Małgorzata Walczak

  1. 13971/19/A1/ Chopin na 5 kontynentach / vacat / Mańana Sp. z o.o.
  2. 14084/19/A1/ Zabbaleen / Jaśmina Wójcik / Rozbrat Films Sp. z o.o.
  3. 14072/19/A1/ W jednym ujęciu - metoda pedagogiczna prof. Grzegorza Królikiewicza / Barnaba Bonati / Studio Filmowe "N" Sp. z o.o.
  4. 14005/19/A1/ Matylda / Konrad Szołajski / ZK Studio Sp. z o.o.
  5. 13981/19/A1/ Dom poety / Miron Wojdyło / Evolutionary Picture Adrian Skwiercz
  6. 14049/19/A1/ Siłacz / Paulina Skibińska / Django Studio

Dokument - Paweł Woldan

  1. 13986/19/A1/ Ecce homo / Rafał Bryll / Agencja Reklamowa Koma 2 Michał Szymanowicz
  2. 14070/19/ Emanuel Schlechter - Miłość to cały świat / Ryszard Maciej Nyczka / ANIMA-POL Sp. z o.o.
  3. 14026/19/A2/ W cieniu Ponarów - rzecz o profesorze Kazimierzu Pelczarze / Artur Janicki / Muwi
  4. 14100/19/ Nie pochowajcie mnie żywego / Jarosław Krychowiak / Syrena Film Sp. z o.o.

Animacja – Robert Jaszczurowski

  1. 14103/19/A1/ Bałagan / Aliaksandr Kanavalau / PARIS + HENDZEL CO. Łukasz Hendzel
  2. 14023/19/A1/ Pan Robot i Marsjanie / Tomasz Niedźwiedź, Mikołaj Valencia / BADI BADI Sp. z o.o. Sp.k.

Animacja – Anna Mroczek

  1. 14017/19/A1/ Foczka Flo / Mateusz Jarmulski / Animoon Sp. z o.o.
  2. 14058/19/A1/ Szalone wynalazki / vacat / BADI BADI Sp. z o.o. Sp.k.
  3. 14010/19/A2/ Kuba Niedźwiedź. Historie z gawry / Łukasz Kacprowicz / Orinoko Films Sp. z o.o.

Animacja – Wojciech Wojtkowski

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Priorytet 2. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Ewa Puszczyńska

  1. 13972/19/A1/ Jestem REN / Piotr Ryczko / Holly Pictures Sp. z o.o.
  2. 14071/19/ Matka fok / Agnieszka Trzos / Holly Pictures Sp. z o.o.
  3. 13946/19/ Prime Time / Jakub Piątek / Watchout Studio Sp. z o.o.
  4. 13963/19/A1/ Prawdziwe życie aniołów / Artur Więcek / Barton Film Sp. z o.o.
  5. 13953/19/A1/ Jezioro Słone / Katarzyna Rosłaniec / Mańana Sp. z o.o.
  6. 14086/19/A1/ Przegryziemy wam gardła / Bartosz Konopka / Pokromski Studio Sp. z o.o. Sp. k.
  7. 14111/19/A1/ Historia pewnej litery / Grzegorz Jaroszuk / MD4 Sp. z o.o.
  8. 14065/19/A1/ Zenek / Jan Hrynia k/ Projekt ZM Sp. z o.o.
  9. 14060/19/A1/ Ochotnik / vacat / MADANTS Sp. z o.o.

Fabuła - Ilona Łepkowska

  1. 13957/19/A1/ T3raz my / Eugeniusz Pankov / Studio Filmowe "KADR"
  2. 14082/19/A1/ Trzy Wesela / Maciej Dejczer/ Lightcraft Films Sp. z o.o.
  3. 14052/19/ A1/ Sen nocy sylwestrowej / Maciej Kowalewski / 4UMovie
  4. 14032/19/A1/ Walka z cieniem / Piotr Więckowski / DG Production
  5. 14057/19/A1 / Canis Majoris. Psy III / Władysław Pasikowski / Wonder Studio Sp. z o.o. (Elite Property)

Fabuła - Wojciech Marczewski

  1. 14059/19/A1/ Święty / Sebastian Buttny / IKH Pictures Promotion
  2. 13974/19/ Moje matki / Łukasz Ostalski / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  3. 14096/19/A1/ Pojednanie / Filip Dzierżawski / Impakt Film S.C.
  4. 14078/19/A2/ Tonia / Marcin Bortkiewicz / PS FILM Sebastian Petryk
  5. 14045/19/A1/ Lider / Katarzyna Priwizienciew / Amondo Films
  6. 14048/19/A2/ Silent Twins / Agnieszka Smoczyńska / MADANTS Sp. z o.o.
  7. 13987/19/ Zupa nic / Kinga Dębska / Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.
  8. 14020/19/A1/ Komenda / Jan Holoubek / TVN S.A.
  9. 14099/19/A1/ 4.44 / Ewa Bukowska / Imaginer89 Sp. z o.o.

Fabuła - Joanna Kos-Krauze

  1. 13985/19/A2/ Fucking Bornholm / Anna Kazejak / Serce Sp. z o.o.
  2. 13951/19/A1/ Rój / Bartłomiej Bala / Orient Film Sp. z o.o.
  3. 13940/19/A1/ Nasz dom / Maciej Marczewski / Studio Filmowe "KADR"
  4. 13958/19/A1/ Kozia Góra / Andrzej Jakimowski / Studio Filmowe Jakimowski Andrzej Jakimowski
  5. 14043/19/A1/ Work in progress / Izabella Gustowska / Centrum Kultury Zamek w Poznaniu
  6. 14046/19/A1/ Skrzyżowanie / Dominika Montean-Pańków / Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  7. 14067/19/A1/ Karski / Andrea Di Stefano / Film Produkcja

Fabuła - Lech Majewski

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Priorytet 3. "Produkcja filmów dokumentalnych"

Dokument - Alicja Albrecht

  1. 14063/19/A1/ Człowiek przyszłości / Małgorzata Łupina / Serce Sp. z o.o.
  2. 14055/19/A2/ Leon / Wojciech Gostomczyk / Studio Metrage Sp. z o. o.
  3. 14051/19/ A1/ Plac Konstytucji / Piotr Morawski, Marek Ciecierski / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  4. 14092/19/A1/ Cud / Paweł Ziemilski / Fundacja Widok
  5. 14109/19/ Czy pani się jeszcze na mnie denerwuje? / Michał Szcześniak / Kosmos Production Sp. z o.o.
  6. 14076/19/ LOT / Łukasz Ronduda i Anna Zakrzewska / Kijora Film Sp. z o.o.
  7. 13983/19/ Polichromia Turkowska - Wielkość Talentu Józefa Mehoffera / Krzysztof Paluszyński / PFS PalFilmStudio Sp.z o.o.
  8. 13973/19/A2/ Będziesz szczęśliwa / Róża Misztela / LeLe Crossmedia Production Sp. z o.o

Dokument - Hanna Polak

  1. 14073/19 / Wielki Szef / Tomasz Wolski / Kijora Film Sp. z o.o.
  2. 14064/19/A1/ Ulice Arkadii / Magdalena Zambrzycka / Fundacja im. Ferdynanda Magellana
  3. 14028/19/A1/ Bliscy / Marek Kozakiewicz / Koi Studio Sp. z o.o.
  4. 13984/19/A2/ 302 centymetry miłości / Aleksandra Rek / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
  5. 14088/19/A1/ Wielomiłość / Joanna Ratajczak / SQUARE Film Studio Sp. z o.o.
  6. 13941/19/A1/ Jaguar / Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski Studio
  7. 13948/19/ Córy Węgla / Aneta Nowicka / TRAFIK Sp. z o. o.

Dokument - Maciej Drygas

  1. 14106/19/ Premiera / Joanna Rechnio / Magdalena Raczkowska
  2. 14039/19/A1/ Kalka / Natalia Siwicka / IKH Pictures Promotion
  3. 14008/19/A1/ Kapeluszniczka / Michał Owerczuk / Fundacja EMIGRA
  4. 13939/19/A1/ @miriamfrompoland / Piotr Szczepański / Anagram Film Anna Pachnicka
  5. 14004/19/A2/ Lalki / Mikołaj Lizut / Kombinat Artystyczny Tonight Sp z o. o.
  6. 14000/19/A1/ Polskie złoto. Halina Konopacka / Andrzej Czarnecki / Megafactor 5
  7. 14081/19/ Można panikować / Jonathan L. Ramsey / Jonathan L Ramsey United
  8. 14042/19/A1/ Lombard / Łukasz Kowalski / 4.30 Studio
  9. 14144/19/A1/ Szaleńcza miłość. Zwierzenia starego mnicha / Janusz Mrozowski / Filmogene

Dokument - Ewa Stankiewicz

  1. 14083/19/A2/ Dolina Śmierci / Joanna Pelczar / Avantgarde Film Studio Sp. z o.o.
  2. 14054/19/A2/ Drukarze / Piotr Adamski / Studio Filmowe "Dr Watkins" Sp. z o.o.
  3. 13938/19/A1/ Krzyż / Lesław Skuza / Monogram Film Paweł Woldan
  4. 14062/19/A3/ Gazeta Olsztyńska / Adam Błaszczok / Gradendoyl Wanda Laddy
  5. 14061/19/A1/ Portrety z przeszłości / Andrzej Gajewski / Media Kontakt Sp. z o.o.

Dokument - Maria Dłużewska

  1. 14047/19/ TAJEMNICE PASZPORTÓW / Jacek Papis / Film Open Group Sp. z o.o.
  2. 14016/19/ Cambodjana / Michał Owerczuk / Fundacja EMIGRA
  3. 14011/19/ PIELGRZYM WOLNOŚCI: Włochy Herlinga / Elena de Varda / Wojtek Films Sp. z o.o.
  4. 14102/19/A3/ Za Bochen Chleba / Karol Wojteczek, Paweł Pierzchanowski / Media Paweł Nowacki
  5. 14068/19/A1/ Warszawskie dzieci '44 / Jolanta Kessler Chojecka / Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.
  6. 13980/19/A1/ Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej / Michał Muzyczuk / Fundacja im. Franciszka Stefczyka

Priorytet 4. "Produkcja filmów animowanych"

Animacja - Dorota Kobiela

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Animacja - Izabela Plucińska

  1. 14089/19/A2/ Leila / Agnieszka Skolik / Kuchnia Filmowa Sp. z o.o.
  2. 14077/19/A1/ Basia Seria 2 / Marcin Wasilewski / GS Animation Sp. z o.o. Grupa Smacznego Sp. k.
  3. 13976/19/A1/ Krab / Piotr Chmielewski / WJT Wojciech Leszczyński
  4. 14033/19/A1/ Wiatr nad Aleppo / Agnieszka Sadurska / TV Studio Filmów Animowanych Sp. z o.o.
  5. 14080/19/A1/ Był sobie szewc / Betina Bożek, Igor Kawecki / Stowarzyszenie Kraków Film Klaster
  6. 14031/19/A1/ The New Life / Jolanta Bańkowska / Letko Sp. z o.o.

Animacja - Piotr Dumała

  1. 13990/19/A1/ Niebo / Jacek Piotrowicz / Tomasz Wolf Warsztat Filmowy
  2. 14024/19/A1/ Koniunkcja / Marta Magnuska / Animoon Sp. z o.o.
  3. 14012/19/A1/ Niezapominajka / Balbina Bruszewska / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  4. 13977/19/A2/ Obrazki z pamięci / Jacek Adamczak / TV Studio Filmów Animowanych Sp. z o.o.
  5. 14034/19/A2/ Na początku / Michał Silski / Film Studio MTM Sp.z o.o.
  6. 14079/19/A1/ Gonave / Róża Duda, Michał Soja / Stowarzyszenie Kraków Film Klaster
  7. 13994/19/A1/ Bella w brzuszku / Jacek Rokosz / Animoon Sp. z o.o.

Priorytet 10. "Stypendia scenariuszowe"

Fabuła – Kinga Dębska

  1. 14097/19/ Miasto ze słońcem w nazwie / Sławomir Krawczyński
  2. 13954/19/ Dwie drogi / Robert Urbański
  3. 14074/19/ Pokój z widokiem na morze / Filip K. Kasperaszek, Yuliya Yukymets
  4. 14108/19/ W jak Morderstwo / Piotr Mularuk, Katarzyna Gacek
  5. 14038/19/ Niewidzialni / Katarzyna Gondek
  6. 13999/19/ Poza Murami / Monika Dembińska, Justyna Mytnik
  7. 13944/19/ Zakopanoptikon / Mirosław Paul-Jabłoński
  8. 13955/19/ Terapia / Adam Dobrzycki

Fabuła – Maciej Pieprzyca

  1. 14022/19/ Adam i Ewa / Dorota Lamparska
  2. 14014/19/ Król Flat White / Ewa Banaszkiewicz / Mateusz Dymek
  3. 14035/19/A1/ Forum Brzydkich Ludzi / Justyna Nowak
  4. 13945/19/ Tartak / Aleksander Dembski, Daniel Odija
  5. 14036/19/A1/ Odwróceni / Andrzej Titkow
  6. 13988/19/ Natchnienie / Jacek Koprowicz

Fabuła – Mariusz Łukomski

  1. 13982/19/ Matejkowie / Agnieszka Dąbrowska
  2. 14001/19/A1/ Polskie złoto / Andrzej Czarnecki

Dokument – Małgorzata Staroń

  1. 14112/19/ Mózgi elektronowe / Kamil Król
  2. 13992/19/ Świat przemieniony. Jerzy Nowosielski w kościele w Wesołej / Jolanta Knap
  3. 14107/19/A2/ Tłumaczenie na mowę ptaków / Piotr Kielar

Dokument – Małgorzata Walczak

  1. 14027/19/ Lisów / Wojciech Walkiewicz

Dokument - Paweł Woldan

  1. 13959/19/ Baliwernie / Henryk Urbanek

Animacja – Robert Jaszczurowski

  1. 13952/19/ Kamu i Zwoje Życia / Kinga Krzemińska

Animacja – Anna Mroczek

  1. 13962/19/ Tęcza w piekle / Tessa Maria Moult Milewska
  2. 13991/19/ Psikus / Antoni Bańkowski, Sławomir Grabowski

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie