Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2019

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2019

PO Produkcja filmowa, sesja 1/2019: lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie

19 marca 2019    
Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2019 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2019

Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2019 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Priorytet 1 "Rozwój projektu"

Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła – Kinga Dębska

  1. 13178/19/A1/ A to historia! / Sławomir Witek, Adrian Apanel, Urszula Morga / Fundacja Centrum Solidarności
  2. 13171/19/A1/ Zbawiciel / Krzysztof Lang / TFT Sp. z o.o.
  3. 13300/19/ Głowa w chmurach / Wojciech Nowak / Water Color Studio Sp. z o.o.
  4. 13314/19/A2/ Burnt Grass / MD4 Sp. z o.o.
  5. 13210/19/ Odsiecz Wiedeńska / Łukasz Kośmicki / Fundacja Edukacja Przez Media
  6. 13193/19/A2/ Przedsionek śmierci / Wojciech Stupnicki / Aksamit Sp. z o.o.

Fabuła – Maciej Pieprzyca

  1. 13255/19/A1/ Wodnik / Piotr Złotorowicz / Kosmonaut Sp. z o.o.
  2. 13089/19/A1/ Wariaci / Jan Jakub Kolski / Wytwórnia Doświadczalna Sp. z o.o.
  3. 13251/19/A1/ Wypadki / Michał Bielawski / Autograf Karol Wożbiński
  4. 13124/19/ Fin del Mundo? / Piotr Dumała / Mańana Sp. z o.o.
  5. 13232/19/A2/ Białe pola / vacat / Fundacja Amondo Films
  6. 13250/19/A1/ Noc w przedszkolu / Rafał Skalski / Telemark Sp. z o.o.
  7. 13138/19/A1/ Więźniowie miłości / Wiktor Skrzynecki / Arkadia Film Sp. z o.o.
  8. 13150/19/ A1/ Po innej stronie czasu / Tadeusz Śliwa / Scorpio Sp. z o.o.
  9. 13219/19/A1/ Anielski orszak / Artur Pilarczyk / Cineo Studio Sp. z o.o.
  10. 13310/19/A2/ Stary drań / Kamila Chojnacka / Iris Media Sp. z o.o.

Fabuła – Mariusz Łukomski

  1. 13252/19/A1/ Prank! / Tymoteusz Drożdż / Avantgarde Film Studio Sp. z o.o.
  2. 13322/19/ Sybilla / Marta Golba Endorfina Studio
  3. 13206/19/ Lany poniedziałek / Justyna Mytnik / Lava Films Sp. z o.o.
  4. 13202/19/A1/ Pragnienie / Ewa Stankiewicz / Feniks Film Sp. z o.o.
  5. 13263/19/A1/ Wiatr / vacat / TFP Sp. z o.o.
  6. 13114/19/A1/ Układanka / vacat / Furia Film Karolina Galuba-Kowalska
  7. 13235/19/A1/ Fanklub / Jarosław Jarosz / Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.

Dokument – Małgorzata Staroń

  1. 13217/19/A1/ Zaginione dzieci / Michał Kawecki / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
  2. 13151/19/ A1/ Rozłąka / Lidia Duda / Aura Films Sp. z o.o.
  3. 13276/19/ Nanga Dream / Jarosław Wszędybył / UNI-SOLO Studio Sp. z o.o.
  4. 13087/19/ W dowodzie mam: Patrycja / Weronika Sadocha / Maj Film Produkcja Filmowa Jakub Maj
  5. 13267/19/A1/ Złoty wiek / Krystian Kamiński / Blue Dream Film Cezary Grzesiuk
  6. 13259/19/A1/ Babciu, jedziemy na Wołyń! / Paweł Jóźwiak-Rodan  / Unsin Studio Sp. z o.o.
  7. 13237/19/A1/ Młodość w zagrożeniu / Michał Mądracki, Edyta Adamczak / Silver Frame Stanisław Zaborowski
  8. 13230/19/A1/ A co by się stało, gdybym pewnego dnia uciekł / Piotr Stasik / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  9. 13325/19/A1/ Bojleska / Bogna Kowalczyk / HAKA Tomasz Morawski
  10. 13130/19/A1/ Spuścizna / Andrzej Wojnach / Gradendoyl Wanda Laddy

Dokument – Małgorzata Walczak

  1. 13305/19/ Gorączka dżungli - na pomoc malezyjskim tygrysom / Paolo Volponi / Fundacja ClearWing na rzecz Bioróżnorodności
  2. 13162/19/A1/ Miss Polonii / Yana Shostak, Jakub Jasiukiewicz / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  3. 13277/19/ A1/ Radio Patagonia / Natalia Koniarz / Fundacja Bydgoska Kronika Filmowa
  4. 13142/19/A1/ Puszcza. Simona / Natalia Koryncka-Gruz / Eureka Studio Sp. z o.o.
  5. 13243/19/A1/ Pracownik gościnny / Matej Bobrik / Koi Studio Sp. z o.o.
  6. 13154/19/A2/ Bractwo / Hanna Maciąg / Noprob Production House
  7. 13194/19/ 302 centymetry miłości / Aleksandra Rek / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
  8. 13282/19/ A1/ Wyspy wolności / Cezary Grzesiuk, Krystian Kamiński / Blue Dream Film Cezary Grzesiuk
  9. 13223/19/A1/ Michel w krainie Ubu / Andrzej Titkow / Studio Filmowe TAK, Andrzej Titkow
  10. 13112/19/A1/ „Dziady" cztery odsłony / Krzysztof Wierzbicki / Film Studio MTM Sp. z o.o.
  11. 13105/19/A1/ Historia kościoła katolickiego w Polsce w latach 1948-65 / Paweł Woldan / Monogram Studio Sp. z o.o.
  12. 13323/19/A2/ Lili / Sylwia Rosak / HAKA Tomasz Morawski
  13. 13336/19/ Powroty / Łukasz Czajka / FAL CO.LTD Sp. z o.o.

Dokument - Mieczysław Bartłomiej Vogt

  1. 13167/19/A2/ Raz na ziemi, raz na wodzie / Krzysztof Lang / TFT Sp. z o.o.
  2. 13275/19/A1/ Wikingowie z Polski / Jacek Papis / Kierownictwo Produkcji Paweł Kurzacz
  3. 13231/19/A5/ Włókniarki / Weronika Wojnach / Aksamit Sp. z o.o.
  4. 13137/19/A1/ Listy z Ravensbrück / Władysław Jurków / Arkadia Film Sp. z o.o.

Animacja – Robert Jaszczurowski

  1. 13159/19/A1/ Powstaniec / Anna Piasek-Bosacka; Katarzyna Piórek / ANIMA-POL Sp. z o.o.
  2. 13201/19/A2/ Warzywne Biuro Śledcze / Andrzej Orzechowski, Bronisław Zeman / Studio Filmów Rysunkowych
  3. 13258/19/A3/ Łapa w łapę / vacat / Animoon Sp. z o.o.
  4. 13303/19/A1/ Detektyw Pozytywka / Dorota Cieśla / 4 CUTS Sp. z o.o.
  5. 13222/19/A1/ Domowe historie / Michał Poniedzielski / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  6. 13295/19/A2/ Król Jagiełło / Zbigniew Dowgiałło / Film Riders Sp. z o.o.
  7. 13327/19/A2/ Kajko i Kokosz / Leszek Nowicki / EGoFILM Sp. z o.o.

Animacja – Wojciech Wojtkowski

  1. 13204/19/A1/ Mu i Zyka / Marcin Graj / FUMI Studio Sp. z o.o.
  2. 13227/19/A2/ Latorośl / vacat / Fundacja Anima Art
  3. 13213/19/A1/ Bajkowa podróż / Tomasz Pijanowski / Fundacja LOGTV Films Polska
  4. 13218/19/A1/ Smacznego, proszę wilka / Michał Mróz / Running Rabbit Films Joanna Ronikier

Priorytet 2. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Ewa Puszczyńska

  1. 13136/19/A1/ Matecznik / Grzegorz Mołda / Harine Films Sp. z o.o. 
  2. 13175/19/ Dzwony / Jacek Szarański / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  3. 13238/19/A2/ Prawdziwe życie aniołów / Artur Więcek / Barton Film Sp. z o.o. 
  4. 13116/19/A1/ Przejście / Dorota Lamparska / V-Film Sp. z o.o.
  5. 13141/19/A1/ Ostra / Anna Wieczur-Bluszcz / Atm Grupa S.A.
  6. 13187/19/A1/ Anders / Maciej Dejczer / Combat Films Sp. z o.o.

Fabuła - Ilona Łepkowska

  1. 13249/19/ A1/ Nie ma się z czego śmiać / Tomasz Konecki / Monternia Sp. z o.o.
  2. 13134/19/A1/ Ranczo. Zemsta wiedźm / Wojciech Adamczyk / Studio A 
  3. 13321/19/A2/ Więcej / Bartłomiej Żmuda / Before My Eyes Sp. z o.o.
  4. 13286/19/A1/ Nicość / Jakub Kaliciński / Iron Films Sp. z o.o.
  5. 13135/19/ A1/ Cała fikcja o miłości / Ewa Pytka / Python Studioss Sp. z o.o.
  6. 13203/19/A1/ Psy III. Canis Majoris / Władysław Pasikowski / Wonder Studio Sp. z o.o. (Elite Property)

Fabuła - Wojciech Marczewski

  1. 13245/19/ A1/ Tonia / Marcin Bortkiewicz / PS Film Sebastian Petryk 
  2. 13290/19/A1 / Lider / Katarzyna Priwizienciew / Amondo Films
  3. 13146/19/A1/ Malignum / Kordian Kądziela / Cineo Studio Sp. z o.o.
  4. 13094/19/A1/ Pomiędzy / Piotr J. Lewandowski / Kosmos Production Sp. z o.o.

Fabuła - Paweł Pawlikowski

  1. 13140/19/A1/ Franek / Krzysztof Czeczot / Figaro Sp. z o.o. 
  2. 13182/19/A2/ Wesele 2 / Wojciech Smarzowski / Studio Metrage Sp. z o.o.
  3. 13209/19/ Warning / Agata "Alexander" Wojdyna / Film Produkcja
  4. 13224/19/A1/ Szarlatan / Agnieszka Holland / Madants Sp. z o.o.
  5. 13121/19/A1/ Jest tylko jeden taki Bruno / Tadeusz Król / FDR Studio 
  6. 13182/19/A2/ Skrzyżowanie / Dominika Montean-Pańków / Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Fabuła - Lech Majewski

  1. 13127/19/A1/ Anders Exodus / Krzysztof Lang / Film Media S.A.
  2. 13291/19/A2/ Dziennik z wycieczki / Rafał Kapeliński / Domino Film Sp. z o.o. 
  3. 13168/19/A1/ Łuna / Konrad Łęcki / Studio Besta
  4. 13095/19/ Jurodiwy / Dorota Kędzierzawska / Kid Film Sp. z o.o. 
  5. 13768/19/ Dariusz / Jerzy Gruza / Sygnał Sp. z o.o.

Priorytet 3. "Produkcja filmów dokumentalnych"

Dokument - Alicja Albrecht

  1. 13313/19/A2 Premiera / Joanna Rechnio / Magdalena Raczkowska 
  2. 13297/19/A2/ Krótka historia polskiej animacji / Marcin Giżycki / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
  3. 13271/19/A1 Człowiek przyszłości / Małgorzata Łupina / Serce Sp. z o.o.
  4. 13239/19/ Rave. 140 uderzeń na minutę / Łukasz Ronduda / IKH Pictures Promotion
  5. 13268/19/A1 Polscy łowcy krokodyli / Dorota Szuszkiewcz / Water Color Studio Sp. z o.o.
  6. 13220/19/A1/ Żyd Polski / Barbara Włodarczyk / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
  7. 13211/19/ Seweryn forever / Sławomir Grünberg / Fundacja LOGTV Films Polska
  8. 13110/19/ Córy węgla / Aneta Nowicka / Trafik Sp. z o.o.
  9. 13198/19/A1 Polin / Paweł Pitera / FDR Studio 

Dokument - Hanna Polak

  1. 13197/19/A1/ Krafftówna w Krainie Czarów / Maciej Kowalewski, Piotr Konstantinow / Maciej Kowalewski Cuckooegg Productions
  2. 13207/19/A1/ Ziemia / Zuzanna Solakiewicz / Kijora Film Sp. z o.o. 
  3. 13274/19/ Zabawy z czasem. Powroty / Jarosław Wszędybył / Uni-Solo Studio Sp. z o.o.
  4. 13147/19/ Królowa / Małgorzata Kozera-Topińska / Plesnar And Krauss Films
  5. 13129/ 19/A1/ Hand Made / Krzysztof Kunert / Rokam Media Sylwester Banaszkiewicz

Dokument - Maciej Drygas

  1. 13253/19/A1/ YY-AA - Wojciech Bruszewski / Elwira Kozłowska / Fundacja Arton
  2. 13307/19/A1/ Moja bezsenna ciemność / Ryszard Lenczewski / Staron-Film 
  3. 13306/19/A1/ Kandydaci śmierci / Maciej Cuske / Fundacja Bydgoska Kronika Filmowa
  4. 13273/19/A1/ Walka z cieniem / Michał Helwak / Metro Films Sp. z o.o. 
  5. 13302/19/ Dwunasta siostra / Dagmara Drzazga / Domino Film Sp. z o.o. 
  6. 13317/19/A1/ Na północ od piekła / Maciej Janiszewski / Limva 
  7. 13266/19/ Tragiczni / Jan Stąpor / Agawa Films Agata Walkosz
  8. 13109/19/A2/ Technologia kultury - krótka historia techno / Wojciech Majewski / Firma Sens S.C. Hanna Majewska, Wojciech Majewski
  9. 13115/19/A1/ Tony Halik. Urodzony dla przygody / Marcin Borchardt / Furiafilm Karolina Galuba-Kowalska
  10. 13331/19/A1/ Ucieczka na Srebrny Glob / Jakub Mikurda / Silver Frame Stanisław Zaborowski
  11. 13143/19/A3/ Kosmiczna / Paulina Skibińska / Wydawnictwo Fonograficzne Anagram Sp. z o.o.
  12. 13234/19/A1/ Sprawa Gotlieba Linki czyli Plebiscyt 1920 / Weronika Wojnach / Film Studio MTM Sp. z o.o.
  13. 13155/19/A1/ Zabójcy / Tomasz Świątkowski / Wytwórnia Filmów Oświatowych

Dokument - Robert Kaczmarek

  1. 13316/19/A1/ Dolina śmierci / Joanna Pelczar/ Avantagarde Film Studio Sp. z o.o.
  2. 13294/19/A1/ Jak tańczy mój czas / Józef Romasz / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
  3. 13233/19/A1/ Pokolenia pokoleniom / Jadwiga Nowakowska / Bongo Media Production Sp. z o.o.
  4. 13298/19/A1/ Polański, Horowitz. Czarodzieje z Getta / Mateusz Kudła, Anna Kokoszka-Romer KRK Film Sp. z o.o.

Priorytet 4. "Produkcja filmów animowanych"

Animacja - Dorota Kobiela

  1. 13221/19/A2/ Kowańko/ Michał Mróz / Studio Miniatur Filmowych
  2. 13215/19/A1/ Gwiazdka z nieba / Sofya Nabok / EGoFILM Sp. z o.o. 
  3. 13285/19/ A1/ Bobaski i miś. Sezon 1 / Marek Skrobecki / Studio Trefl S.A.

Animacja - Izabela Plucińska

  1. 13195/19/ Imperative / Krzysztof Kiwerski / Studio Filmów Rysunkowych
  2. 13225/19/A1/ Wiking Tappi. Sezon 2 / Andrzej Piotr Morawski / EGoFILM Ewelina Gordziejuk 
  3. 13188/19/A1/ Dwie Marie / Wioletta Sowa / Likaon Sp. z o.o. 
  4. 13173/19/A2/ Astra / Michał Łubiński / Centrum Technologii Audiowizualnych

Animacja - Piotr Dumała

  1. 13205/19/ Guilty Pleasure / Michał Orzechowski / FUMI Studio Sp. z o.o.
  2. 13247/19/A1/ Opowiastki / Marcin Graj / Paris + Hendzel CO. Łukasz Hendzel 
  3. 13334/19/A1/ Nabu / Joanna Rusinek / Paris + Hendzel CO. Łukasz Hendzel 
  4. 13241/19/A1/ Wizyta / Mateusz Jarmulski / Animoon Sp. z o.o.
  5. 13192/19/A1/ Zima / Tomasz Popakul / Yellow Tapir Films Sp. z o.o.
  6. 13166/19/A2/ Miłość w czasach gospodarki opartej na węglu / Tomasz Siwiński / Letko Sp. z o.o.

Priorytet 6. "Produkcja koprodukcji mniejszościowych" - Stefan Laudyn

  1. 13229/19/ Wika! / Agnieszka Zwiefka / My Way Studio 
  2. 13272/19/ A1/ Sisters Tale / Nazil Eda Noyan / FUMI Studio Sp. z o.o.
  3. 13190/19/A1/ Wilk / Nathalie Biancheri / Lava Films Sp. z o.o. 
  4. 13304/19/ Rosa Dara i ich wielka letnia przygoda / Martin Duda / Kosmonaut Sp. z o.o.
  5. 13214/19/ A1/ Parquet / Aleksander Mindadze / Impakt Film S.C. 
  6. 13293/19/ A1/ Jama ("Bedre"/ "The Pit")/ Dace Puce / Kosmos Production Sp. z o.o.
  7. 13283/19/A1/ Łowca wielorybów / Philipp Yuryev / Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. 
  8. 13240/19/A1/ O-2 / Margus Paju / Metro Films Sp. z o.o. 
  9. 13128/19/A2/ Martin i tajemniczy las / Petr Oukropec / Wajda Studio Sp. z o.o. 
  10. 13287/19/A1/ Niewidzialni / Robert Cavanah / Agresywna Banda Sp. z o.o. 
  11. 13289/19/A1/ Sto lat / Maja Prelog / Agresywna Banda Sp. z o.o. 
  12. 13113/19/ A1/ Rain / Janno Jürgens / Furia Film Karolina Galuba-Kowalska
  13. 13183/19/ A1/ The Garden / Ragnar Bragason / Madants Sp z o.o. 
  14. 13261/19/ A1/ Cranley Gardens / Rafael Kapeliński / Madants Sp z o.o.  
  15. 13216/19/ A1/ Misja Ulji Funk / Barbara Kronenberg / Shipsboy sp. z o.o. 
  16. 13236/19/A1/ Sandra / Simao Cayatte / Stowarzyszenie Kraków Film Klaster
  17. 13165/19/ Plan A / Doron i Yoav Paz (Paz Brothers) / Extreme Emotions Bis Sp. z o.o.
  18. 12553/18/A3/ Słabsze ogniwo / Joaqin del Paso / Amondo Films 
  19. 12632/18/A4/ Jagnię / Vladimir Johansson / Madants Sp. z o.o.
  20. 12444/18/A2/ Nauczyciel / Diego Lerman / Staron-Film
  21. 12588/18/A3/ Lampart z Ankary / Emre Kayis / Donten Lacroix Films
  22. 13368/19/A2/ Disco Boy / Giacomo Abbruzzese / Donten i Lacroix Films 

Priorytet 9. "Filmy Dla Młodego Widza Lub Widowni Familijnej" - Andrzej Papis

  1. 13244/19/A1/ Historyjek na tropie: Włoska robota / Piotr Furmankiewicz / Fumi Studio Sp. z o.o.
  2. 13281/19/ A1/ Poszukiwacze rodzinnego skarbu / vacat / Autograf Karol Wożbiński 
  3. 13174/19/ Powrót Strażnika Legend / Waldemar Mordarski / Badi Badi Sp. z o.o. Sp.k. 
  4. 13177/19/ A3/ Ciach w piach! / Agnieszka Maskovic / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  5. 13226/19/A1/ Poławiacze zaginionych wspomnień / Mariusz Palej / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  6. 13228/19/A1/ Tarapaty 2 / Marta Karwowska / Koi Studio Sp. z o.o. 
  7. 13199/19/ Julka - dziewczynka z naklejkami / Agnieszka Trzos / Zielono Mi Iwona Harris 
  8. 13100/19/ Niepewność (tytuł roboczy Nad poziomy) / Waldemar Szarek / Opus Film
  9. 12600/18/A2/ Republika dzieci / Jan Jakub Kolski / Wytwórnia Doświadczalna Sp. z o.o.

Priorytet 10. "Stypendia scenariuszowe"

Fabuła – Kinga Dębska

  1. 13315/19/A1/ Operacja Niedźwiedź / Mateusz Rakowicz, Maciej Cuske, Łukasz M. Maciejewski / Mateusz Rakowicz, Maciej Cuske
  2. 13257/19/ Mesjasz / Tomasz Matuszczak / Tomasz Matuszczak
  3. 13256/19/ Skarb / Małgorzata Szyszka / Małgorzata Szyszka
  4. 13330/19/ Mazurek / vacat / Piotr Dziewoński
  5. 13099/19/A1/ Władza / vacat / Dominik Rettinger
  6. 13169/19/ Na samym dnie w Szeolu / Maciej Grabysa / Maciej Grabysa
  7. 13254/19/ I że cię nie opuszczę / Piotr Chrzan / Piotr Chrzan
  8. 13328/19/A1/ Biały szkwał / Paulina Skibińska / Paulina Skibińska
  9. 13176/19/ Szkoła oszustów / Andrzej Wojnach, Tomasz Warykiewicz, Wanda Laddy / vacat
  10. 13196/19/ Haśka / Małgorzata Bogajewska / Liliana Fabisińska
  11. 13265/19/ Orlęta / Marcin Tyszkiewicz / vacat

Fabuła – Maciej Pieprzyca

  1. 13264/19/ Ósmy płatek / Robert Wichrowski / Inna Łukasik
  2. 13279/19/ Wszyscy będziemy żyć wiecznie / Łukasz Wiśniewski / Piotr Derewenda
  3. 13309/19/ W uśpieniu / Krzysztof Kasior, Jarosław Kamiński / Krzysztof Kasior
  4. 13280/19/ Brat krwi / Maciej Pisarek / vacat
  5. 13083/19/ Marność i pogoń za wiatrem... / Paweł Sala / Paweł Sala
  6. 13248/19/ Przyjaciel / Artur Wyrzykowski / Artur Wyrzykowski
  7. 13246/19/ Pętla / Jacek Kuras / Jacek Kuras
  8. 13329/19/A1/ Mamuna / Marcin Ziębiński / Jan Pawlicki
  9. 13156/19/ Szczęście / Marta Minorowicz, Piotr Borkowski / Marta Minorowicz
  10. 13308/19/ Obwodnica Łodzi / Marcin Bałczewski / Tomasz Jeziorski

Fabuła – Mariusz Łukomski

  1. 13332/19/ Święta góra / Bartosz Warwas, Marcin Włodarski, Ewa Kustusz-Warwas / vacat
  2. 13200/19/ Wielki książę / Krzysztof Wojciechowski, Marek Nowak / Krzysztof Wojciechowski
  3. 13102/19/ Duchy Warszawy / Ireneusz Grzyb / Ireneusz Grzyb
  4. 13145/19/A1 / Powrót generała Andersa / Krzysztof Magowski / vacat
  5. 13133/19/ Wigilia Marii / Bartosz Blaschke, Tomasz Rekliński / Bartosz Blaschke

Dokument – Małgorzata Staroń

  1. 13319/19/A1/ Zaraza / Monika Anna Kotecka, Beata Bartecka / Monika Anna Kotecka
  2. 13335/19/ Michika boi się aeroplanów / Anna Baumgart / Anna Baumgart
  3. 13122/19/ Bardzo wielkie pojednanie / Krzysztof Maćkowski, Janusz Mika / Krzysztof Maćkowski
  4. 13123/19/ Gemma Sacerdotum / Henryk Urbanek / Henryk Urbanek

Dokument – Małgorzata Walczak

  1. 13292/19/ Afrobeats taniec niepodległości / Olga Clarke / Olga Clarke

Dokument - Mieczysław Bartłomiej Vogt

  1. 13278/19/ Trener / Andrzej Gajewski / Andrzej Gajewski
  2. 13208/19/ Living Pixels / Mariusz Pilis / Mariusz Pilis
  3. 13242/19/ Polskie Siły Powietrzne W Wielkiej Brytanii / Leszek Staroń / Bogdan Krzysztof Kozyra
  4. 13163/19/ Divina Polonia / Włodzimierz Szpak / Włodzimierz Szpak
  5. 13120/19/A1/ Kim jest Lech Wałęsa / Krzysztof Brożek, Monika Góra / Krzysztof Brożek, Monika Góra
  6. 13320/19/A1/ Wojownik ze skrzydłami / Grażyna Zielińska / Grażyna Zielińska

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie