Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2018

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2018

PO Produkcja filmowa, sesja 1/2018: lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie

22 lutego 2018    
Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2018 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2018

Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2018 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Priorytet 1 i 2. "Stypendia scenariuszowe" i "Rozwój projektu"

Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła – Mirosław Krzyszkowski

  1. 19728 / Lekcja historii klasycznej / Jarosław Szoda / Anima-Pol Sp. z o.o.
  2. 19830 / Monte Cassino 1944 / Krzysztof Łukaszewicz / Amigos Media Sp. z o.o.
  3. 19874 / Nigdy nie zostaniesz sam / Jakub Zubrzycki / Artntainment Dariusz Dużyński
  4. 19699 / Arctowski / Vacat / Magdalena Wleklik
  5. 19674 / Exodus / Jan P. Matuszyński / Jan P. Matuszyński
  6. 19916 / Mały skarb / Vacat / Jarosław Grzegorz Matusiak
  7. 19915 / Boski śmiech / Greg Zgliński / Dominik Rettinger
  8. 19904 / Seans / Agnieszka Wanicka / Agnieszka Wanicka
  9. 19901 / Krwawy Malbork / Vacat / Dominik Marzec
  10. 19837 / Tajemnica Helmuta / Małgorzata Szyszka / Małgorzata Szyszka
  11. 19882 / Ubek / Bartosz Sztybor / Bartosz Sztybor
  12. 19914 / Śpiący / Sławomir Krawczyński / Sławomir Krawczyński
  13. 19686 / Szczeniaki / Tomasz Cichoń / Tomasz Cichoń
  14. 19742 / Przegryziemy wam gardła / Bartosz Konopka / Małgorzata Sobieszczańska
  15. 19671 / Incydent z 21:17 / Tomasz Wolski / Tomasz Wolski
  16. 19682 / Festiwal / Vacat / Andrzej Dziurawiec
  17. 19843 / Najwyższa przygoda / Vacat / Filip Kovcin
  18. 19680 / W ukryciu / Maciej Adamek / Maciej Adamek, Justyna Święcicka
  19. 19685 / Wieniawa / Marek Lechowicz / Marek Lechowicz

Fabuła – Mariusz Łukomski

  1. 19708 / Wojny Lary / Michał Wawrzecki / Iron Films Sp. z o.o.
  2. 19724 / Sanatorium Gorkiego / Robert Gliński / Bow and Axe Entertainment
  3. 19773 / Zakopiańscy dżentelmeni / Maciej Kawalski / Koi Studio Sp. z o.o.
  4. 19778 / Kandydat – w imię zasad / Beata Postnikoff / Armander
  5. 19789 / Love Ai / Paweł Tarasiewicz / Amondo Films
  6. 19809 / Ptak Klepak / Piotr Chrzan / Human Power Sp. z o.o.
  7. 19679 / Słowo / Grzegorz Jaroszuk / Grzegorz Jaroszuk
  8. 19684 / Nasza jest noc / Julia Staniszewska / Mikołaj Łoziński
  9. 19696 / Ujawnienie / Robin Lipo / Robin Lipo
  10. 19706 / Syberyjski pył / Marta Stysiak-Winiarska / Marta Stysiak-Winiarska
  11. 19711 / Przed burzą / Artur Wierzbicki / Artur Wierzbicki
  12. 19676 / Naczelnik / Vacat / Artur Borowiecki
  13. 19719 / Niedbałość / Vacat / Bartłomiej Konarski
  14. 19720 / Chłopiec z kwiatami / Kamil Szymański / Kamil Szymański
  15. 19727 / Wytnij-wklej / Jakub Stożek / Jakub Stożek
  16. 19735 / Simona / Agnieszka Zwiefka / Agnieszka Zwiefka
  17. 19745 / Wielka przygoda we wsi Pociecha / Stanisław Kuźnik / Stanisław Kuźnik
  18. 19744 / Homo Sacer / Piotr Subbotko / Piotr Subbotko
  19. 19750 / Gra / Marcin Kamiński / Marcin Kamiński
  20. 19755 / Sen o Warszawie – historia Stefana Starzyńskiego / Vacat / Piotr Szymanek
  21. 19757 / Smycz / Michał Węgrzyn / Andrzej Michałowicz
  22. 19760 / Życie jest tylko opowieścią / Andrzej Titkow / Andrzej Titkow
  23. 19822 / Pasażer nr 2 / Wojciech Jagiełło / Wojciech Jagiełło
  24. 19841 / Kraków 39-45 / Igor Mołodecki / Igor Mołodecki
  25. 19844 / Lipowa 6 / Renata Stachura Poray / Marek Poray-Heywowski
  26. 19881 / Żywiołak / Szymon Jakubowski / Szymon Jakubowski
  27. 19891 / Sąsiedzi / Michał Grzybowski / Michał Grzybowski
  28. 19895 / Kasia / Mateusz Kudła / Anna Kokoszka-Romer
  29. 19898 / Orunia 4ever / Elżbieta Benkowska / Elżbieta Benkowska

Fabuła – Krzysztof Zanussi

  1. 19698 / Poprowadź mnie na drugą stronę / Klara Kochańska / Prasa i Film Sp. z o.o.
  2. 19816 / Pilot 9/11 / Łukasz Banach (Norman Leto) / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.
  3. 19835 / Autograf / Krzysztof Lang / TFT Sp. z o.o.
  4. 19872 / Lachtara (pragnienie powrotu) / Sebastian Chondrokostas / New Format Sp. z o.o.
  5. 19747 / Syrenka / Roman Jarosz / Alter Ego Sp. z o.o.
  6. 19683 / Zakład / Vacat / Tadeusz Zając
  7. 19717 / Jak wytresować dziewczynkę / Michał Walczak / Michał Walczak, Maciej Łubieński
  8. 19917 / Jeszcze Kilimandżaro / Artur Dobiegała / Artur Dobiegała
  9. 19909 / Pareidolie / Katarzyna Gondek / Katarzyna Gondek
  10. 19900 / Drogi… / Arkadiusz Gołębiewski / Arkadiusz Gołębiewski
  11. 19899 / Zocha / Łukasz Ronduda / Janusz Margański
  12. 19897 / Żywot Wojciecha / Vacat / Grzegorz Stefański
  13. 19893 / Sex Machine / Tomasz Man / Tomasz Man
  14. 19892 / Teleport / Stefan Łazarski / Stefan Łazarski
  15. 19885 / Blokersi / Jan Paweł Trzaska / Jan Paweł Trzaska
  16. 19855 / Border Line / Piotr Ługowski / Piotr Ługowski
  17. 19754 / Ciepło utajone / Adam Palenta / Katarzyna Mirczak
  18. 19738 / Oswoić zło / Hanna Małgorzata Bielska / Hanna Małgorzata Bielska, Irena A. Stanisławska
  19. 19734 / Stopklatka / Vacat / Jacek Kruczkowski
  20. 19730 / Człowiek, który zapomniał / Vacat / Izabela Klimentowska
  21. 19726 / Za duży na bajki / Vacat / Agnieszka Dąbrowska
  22. 19810 / Sat-Okh / Vacat / Xawery Wolski

Dokument – Paweł Nowacki

  1. 19746 / Oczekiwanie / Andrzej Mańkowski / Hop! Media Beata Hrycyk-Mańkowska
  2. 19691 / Tony Halik. Urodzony dla przygody / Marcin Borchardt / FURIAFILM Karolina Galuba-Kowalska
  3. 19737 / Dolina niesamowitości / Andrzej Cichocki / Wojciech Szczerba
  4. 19896 / Historia pewnego marzenia / Paweł Kuczyński / Paweł Kuczyński

Dokument – Wojciech Staroń

  1. 19772 / A Indianie to właśnie my / C.T. Jasper, Joanna Malinowska / FURIAFILM Karolina Galuba-Kowalska
  2. 19776 / Jak (nie) być innym / Krzysztof Dzięciołowski , Grzegorz Sokół / Vision House Productions
  3. 19833 / Planeta Kopernik / Jerzy Domaradzki / Arkana Sp. z o.o.
  4. 19772 / Andrzej Żuławski. Twórca niesamowity / Piotr Kielar / Metro Films Sp. z o.o.
  5. 19919 / Przebaczenie / Weronika Mliczewska / Weronika Mliczewska
  6. 19873 / Songs4freedom / Marcin Latałło / Marcin Latałło
  7. 19788 / Szajba z dymkiem / Mateusz Szlachtycz / Mateusz Szlachtycz
  8. 19792 / Dzieci z kalendarza / Monika Meleń / Monika Meleń

Dokument - Paweł Woldan

  1. 19845 / Romantyk, inżynier, bohater - historia życia Ernesta Malinowskiego / Mateusz Subieta / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
  2. 19759 / Wrocławski sierpień / Beata Januchta / Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”
  3. 19783 / Bohdan Smoleń. Najsmutniejszy człowiek świata / Ksawery Szczepanik/ Metro Films Sp. z o.o.
  4. 19820 / Husaria. Skrzydła chwały. / Vacat / Orient Film Sp. z o.o.
  5. 19777 / Plemiona / Łukasz Bluszcz / Vision House Productions
  6. 19911 / Przestrzeń / Łukasz Kazek, Igor Hanke / NUR
  7. 19694 / Labirynt. Trwałość i moc mitu / Włodzimierz Szpak / Włodzimierz Szpak
  8. 19868 / Wkrótce będę u was / Małgorzata Świderska / Małgorzata Świderska
  9. 19888 / Żarówki tatusia. Opowieść o żarówkach, kabelkach i wynalazkach w kraju gułagów / Maria Stanisława Wiernikowska / Maria Stanisława Wiernikowska
  10. 19894 / Maria Antonina Czaplicka / Anna Baumgart / Anna Baumgart
  11. 19756 / Czesław Czapliński - Lekcja patrzenia / Sławomir Szadkowski / Sławomir Szadkowski

Animacja – Jerzy Armata

  1. 19768 / 7MERU / Vacat / Alex Stern Sp. z o.o.
  2. 19889 / Basia. Seria 2 / Marcin Wasilewski / GS Animation Sp. z o.o. Grupa Smacznego Sp. k.
  3. 19740 / Kaktus i Mały i Historii rozdziały / Anna Wróblewska-Dzwoniarek / Anima-Pol Sp. z o.o.
  4. 19761 / Wiatr nad Aleppo / Agnieszka Sadurska / Fumi Studio Sp. z o.o.
  5. 19870 / Kowańko / Michał Mróz / Studio Miniatur Filmowych
  6. 19806 / Piłka Karola / Vacat / Animoon Sp. z o.o.
  7. 19786 / Amulet: Legendy Arabii / Vacat / Błażej Pieczonka

Animacja – Wioletta Sowa

  1. 19723 / Ameryka / Piotr Dumała / Fumi Studio Sp. z o.o.
  2. 19832 / Cat Agency / Tessa Moult-Milewska / Animation Group Sp. z o.o.
  3. 19702 / Czapu, Czipu / Tomasz Głodek / Fundacja Anima Art.
  4. 19866 / Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki / Maciej Kur / EGoFILM Sp. z o.o.
  5. 19871 / Odd Moon / Hubert J. Daniel / Wajowo Sp. z o.o.
  6. 19825 / Odo / Vacat / Letko Sp. z o.o.
  7. 19850 / Pan Robot i Marsjanie / Tomasz Niedźwiedź, Mikołaj Valencia / Badi Badi Sp. z o.o. Sp. k.
  8. 19846 / Wykreślona Warszawa / Marcin Adamski, Ana Brzezińska / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
  9. 19709 / Dom na skraju bajki / Waldemar Mordarski / Marzena Nehrebecka
  10. 19753 / Balsamiczna opowieść / Jarosław Marszewski / Katarzyna Bogucka
  11. 19797 / Fantazylum / Vacat / Martyna Wojcieszek

Priorytet 3. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Krzysztof Koehler

  1. 19770 / Nad poziomy/Waldemar Szarek / Studio Filmowe „Kadr”
  2. 19678 / B-Boy. Historia Cetowego / Andrzej Mańkowski / Hop! Media Beata Hrycyk – Mańkowska
  3. 19819 / Ordynator  /Krzysztof Czeczot / WFDiF
  4. 19861 / Legiony / Dariusz Gajewski / Picaresque Maciej Pawlicki
  5. 19858 / Redaktor / Paweł Wróbel / Studio Filmowe „Kalejdoskop”
  6. 19700 / Wykluczona / Dorota Lamparska / V-Film Sp. z o.o.
  7. 19775 / Cienka nić / Janusz Bocian / Moje Miasto Kobiet Sp. z o.o.

Fabuła - Jan Jakub Kolski

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Fabuła - Tadeusz Lampka

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Fabuła - Michał Oleszczyk

  1. 19725 / Drabina Jakubowa / Tomasz Jurkiewicz / Studio Filmowe Kadr
  2. 19739 / Waszyński / Piotr Mularuk / Yeti Films Sp. z o.o.
  3. 19710 / Jak najdalej stąd / Piotr Domalewski / Akson Studio Sp. z o.o.
  4. 19715 / Więzień 77 / Maciej Barczewski / Iron Films Sp. z o.o.
  5. 19815 / Dobrze, że wróciłaś / Rafael Lewandowski / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.
  6. 19817 / Fabryka muchołapek / Andrzej Bart / WFDiF
  7. 19718 / Brigitte Bardot cudowna / Lech Majewski / Stowarzyszenie Twórców i Mecenasów Kultury i Nauki Angelus Silesius

Fabuła - Małgorzata Szumowska

  1. 19782 / Koński ogon / Justyna Łuczaj-Salej / Studio Filmowe "Indeks"
  2. 19714 / Sucha ziemia / Agnieszka Woszczyńska / Lava Films Sp. z o.o.
  3. 19829 / Ostatni weekend / Adam Sikora / Spirala Film Agata Sikora

Priorytet 4. "Produkcja filmów dokumentalnych"

Dokument - Alicja Albrecht

  1. 19784 / Pan Kleks. Historia prawdziwa / Władysław Jurków / Arkadia Film Sp. z o.o.
  2. 19764 / Danger Zone / Vita Maria Drygas / Drygas Production
  3. 19854 / Polski Schindler / Barbara Necek / Plesnar & Krauss Films Sp. z o.o.
  4. 19796 / Urszula Dudziak - po prostu Ooolaaa / Grzegorz Brzozowicz / Fundacja Spectrum
  5. 19672 / Z piekła do nieba / Justyna Szubert-Kotomska / Metro Films Sp. zo.o.
  6. 19729 / Wyrzeźbione / Julia Popkiewicz / M.P. Production Sp. zo.o.
  7. 19887 / Kiedy ciebie nie ma / Jędrzej Michalak / Silver Frame Stanisław Zaborowski
  8. 19751 / Siłaczki / Marta Dzido, Piotr Śliwowski / Fundacja Obiektyw-Na
  9. 19673 / Portrety wojenne. Kobiety / Aleksandra Terpińska, Karolina Bielawska, Jędrzej Bączyk, Michał Wnuk, Marcin Kopeć / Shipsboy sp. z o.o.
  10. 19913 / Jestem artystą - Sacha Stawiarski / Mariusz Marks / Agnieszka Papiewska-Stachecka POP-TV

Dokument - Andrzej Fidyk

  1. 19677 / Życie nr 2 / Krzysztof Włostowski / Kamkardo Kamila Pyzel-Włostowska
  2. 19736 / Sztuka przetrwania / Konrad Szołajski/ ZK Studio Sp. z o.o.
  3. 19883 / 12 pułk ułanów mniej znany / Maciej Kuszewski / Fundacja Emigra
  4. 19890 / Błękitna armia mniej znana / Jacek Piotr Latałło / Fundacja Emigra
  5. 19863 / Mięcho / Flesch / Marcin Koszałka / Szarobiuro Productions / Marta Szarzyńska
  6. 19836 / Mój osobisty smok / Ludmila Kudryashova / Arkana Sp. z o.o.
  7. 19716 / 3 cuda / Bartłomiej Żmuda / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
  8. 19853 / Sekretarz / Joanna Janikowska / Kijora Film Sp. z o.o.
  9. 19848 / Herbert, mimo wszystko / Rafael Lewandowski / Donten & Lacroix Films
  10. 19743 / Antkowiak / Anna Więckowska / 1993 Tomasz Ossoliński
  11. 19791 / Jestem niczyj. Opowieść o Edwardzie Stachurze / Małgorzata Burzyńska-Keller / Pracownia Filmowa Sp. z o.o.
  12. 19793 / Powiedz tak lub nie / Paweł Hejbudzki / Fog Content Agency Sp. z o.o.

Dokument - Andrzej Gajewski

  1. 19732 / Człowiek z szafą / Witold Szymczyk / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
  2. 19813 / Na zawsze melomani / Rafał Mierzejewski / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.
  3. 19852 / Twierdza / Andrzej Sadowski / Flash Press Media A. Sadowski I. Sadowska Sp. J.
  4. 19847 / Wykreślona Warszawa / Zuzanna Solakiewicz / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
  5. 19876 / I inni / Yuriy Shylov / Fundacja Edukacji Dokumentalnej
  6. 19784 / Maria - kobieta ośmiu błogosławieństw / Paweł Woldan / Monogram Studio Sp. z o.o.
  7. 19838 / Stefcio / Agnieszka Kozaczka Gralak / Studio Filmowe "Dr Watkins" Sp. z o.o.
  8. 19903 / Dom pod Wiecznym Piórem / Marek Gajczak / Stowarzyszenie Film Kraków
  9. 19713 / Day By Day / Piotr Szczepański / Anagram Film
  10. 19811 / Czarne błoto / Ryszard Kruk / Fundacja Tumult

Dokument - Bartosz Konopka

  1. 19712 / Urojone całe miasta - Historia zespołu Apteka / Wojciech Domachowski / Kosmos Production Sp. z o.o.
  2. 19681 / And Still aka Joanna Jędrzejczyk / Tom Koliński / Opus Film Sp. z o.o.
  3. 19807 / Ostatni człowiek na ziemi / Grzegorz Pacek / Braidmade Films Pl Sp. z o.o.
  4. 19877 / Wychowanie Artioma / Liubou Ziamtsova / Mirosław Dembiński Studio Filmowe Everest
  5. 19818 / Krzysztof Zaleski - jeden z nas / Andrzej Titkow / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
  6. 19721 / Mówili o nim ptaszek / Aneta Ptak-Rufino / Staron-Film Sp. z o.o.
  7. 19795 / Bez śladu / Weronika Milczewska / Amondo Films
  8. 19851 / Blaga / Leszek Gnoiński / Ateńska Sp. z.o.o.

Dokument - Mariusz Pilis

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Priorytet 5. "Produkcja filmów animowanych"

Animacja - Tomasz Bagiński

  1. 19849 / Agi Bagi Sezon 4 / Tomasz Niedźwiedź / Badi Badi Sp. z o.o. Sp.k
  2. 19879 / The Curse / Klątwa / Piotr Kabat / Studio Filmów Rysunkowych
  3. 19781 / Insekt / Marcin Podolec / Yellow Tapir Films sp. z o.o.
  4. 19766 / Rodzina Treflików sezon 4 / Marek Skrobecki / Studio Trefl SA
  5. 19865 / Krótka historia o końcu świata, jaki sobie szykujemy / Małgorzata Rybak / EgoFilm Sp. z o.o.
  6. 19779 / A Brief History Of Life / Etgar Keret / Fumi Studio Sp. zo.o.
  7. 19765 / Ławeczka / Jacek Adamczak / TV Studio Filmów Animowanych

Animacja - Dorota Kobiela

  1. 19831 / BE. / Aleksandra Górecka / Animation Group Sp. z o.o.
  2. 19762 / Na początku / Michał Silski / Film Studio MTM Sp. z o.o.
  3. 19886 / Zapomniana książka / Agata Gorządek / Likaon Sp. z o.o.
  4. 19867 / Bezsenność Jutki / Tessa Moult-Milewska / EgoFilm Sp. z o.o.
  5. 19823 / Cud / Ewa Borysewicz / Letko Sp. z o.o.

Animacja - Zbigniew Kotecki

  1. 19741 / Było sobie morze / Joanna Kożuch / Anima-Pol Sp. z o.o.
  2. 19824 / Sol i Liv / Piotr Szczepanowicz / Letko Sp. z o.o.
  3. 19862 / Osiedle / Witold Giersz, Piotr Giersz, A. Piotr Morawski / Serafiński-Studio Sp. z o.o.
  4. 19808 / Slow Light / Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski / Animoon Sp. z o.o.
  5. 19771 / Hip hip i hurra / Elżbieta Wąsik / Studio Miniatur Filmowych
  6. 19749 / Prezent / Ewelina Stefańska / TV Studio Filmów Animowanych
  7. 19703 / Kraków - miasto wybrane. Animowany portret miasta i jego mieszkańców w czasach ll wojny światowej / Anna Pankiewicz / Fundacja Anima Art

Priorytet 6. "Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej" - Wojciech Leszczyński

  1. 19705 / Detektyw Bruno / vacat / Shipsboy Sp. z o.o.
  2. 19774 / Tarapaty 2 / Marta Karwowska / Koi Studio Sp. z o.o.
  3. 19780 / Orzełki / vacat / Fumi Studio Sp. z o.o.
  4. 19790 / Tajemnica jaskini - pierścień króla / Sebastian Konrad / Pracownia Filmowa Sp. z o.o.
  5. 19856 / Orzełek Iggy / Bartosz Kędzierski / Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o.
  6. 19821 / Tymek i mistrz / Grzegorz Handzlik / Spinka Film Studio Sp. z o.o.
  7. 19812 / Fatima i ukryty skarb / Damian Nenow, Bartek Kik / Fatima Film Sp. z o.o. Sp.k
  8. 19805 / Koziołek Matołek na tropie przygód / Michał Poniedzielski / Animoon Sp. z o.o.
  9. 19869 / Chłopiec, który chciał zostać robotem / vacat / SMF
  10. 19864 / Wojna na pięknym brzegu / A.P. Morawski / EgoFilm Sp. z o.o.
  11. 19826 / Fair Play / Kordian Piwowarski / Kosmos Production Sp. z o.o.
  12. 19695  /Julka - dziewczynka z naklejkami / Agnieszka Trzos / Zielono Mi Iwona Harris

Priorytet 8. "Produkcja koprodukcji mniejszościowych" - Jan Naszewski

  1. 19798 / Dockers / Matthieu Serveau / MADANTS Sp. z o.o.
  2. 19880 / Il Boemo / Petr Vaclav / Centrala Distribution Sp. z o.o.
  3. 19095 / Invisible / Ignas Jonynas / DI Factory Sp. z o.o. Sp. k.
  4. 19827 / Lato z Bernardem / Martina Sakova Harine Films Sp. z o.o.
  5. 19189 / Modelarz / Petr Zelenka / MatchSpark Sp. z o.o.
  6. 19150 / Nawet myszy idą do Nieba / Jan Bubeniček, Denisa Grimmová / Animoon Sp. z o.o.
  7. 19902 / Ostatnia praca / Tommer i Barak Heymann / Michał Borczuch WARANY
  8. 19834 / Ostatnia relikwia / Marianna Kaat / Arkana Sp. z o.o
  9. 19803 / Pamiętniki Tatusia Muminka / Jakub Wroński, Ira Carpelan / Animoon Sp. z o.o.
  10. 19840 / Pod słońce / Carolina Hellsgard / Staron - Film Sp. z o.o.
  11. 19119 / The Lonely Child / Marc Smolowitz / East Beast Sp. z o.o.
  12. 19802 / The Maiden's Pond / Bassem Breche / MADANTS Sp. z o.o.
  13. 19884 / The paths of my father / Mauricio Osaki / Stowarzyszenie Film Kraków
  14. 19921 / The Perfect Movie / Marc-Henri Wajnberg / V-FILM Sp. z o.o.
  15. 19800 / The River / Emir Baigazin / MADANTS Sp. z o.o.
  16. 19804 / Sezon / John Skoog / MADANTS Sp. z o.o.
  17. 19839 / Skin / Mauro Mancini / Agresywna Banda Sp. z o.o.
  18. 19875 / Supełki i pomarańcze / Ivan Pokorný / Mediabrigade Sp. z o.o. Sp. k.
  19. 19108 / Szalona wiosna / Danyael Sugawara / Mańana Sp. z o.o.
  20. 19767 / Wolka Arni / Asgeirsson / Film Produkcja Sp. z o.o.
  21. 19857 / Zimba. Twórca Nowoczesnego Teatru Brazylijskiego / Joel Pizzini / Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie