Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2017

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2017

PO Produkcja filmowa, sesja 1/2017: lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie

10 lutego 2017    
Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2017 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Lista wniosków z podziałem na komisje eksperckie. Sesja 1/2017

Przedstawiamy listę wniosków złożonych w sesji 1/2017 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.

Priorytet 1 i 2. "Stypendia scenariuszowe" i "Rozwój projektu"

Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła - Marcin Malatyński

  1. 18267 / Saturn / Wojciech Marczewski / Prasa i Film Sp. z o.o. 
  2. 18234 / POT / Magnus von Horn / Lava Films Sp. z o.o. 
  3. 18210 / 24 dni / Maciej Odoliński / KOD Digital Quest
  4. 18302 / Schronienie Marty / Jan Hryniak / PW Consulting – Piotr Wojewódzki
  5. 18365 / Cud / Teresa Czepiec / MD4 Sp. z o.o. 
  6. 18262 / Cham / Borys Lankosz / Aurum Film Bodzak Hickinbotham Sp. j. 
  7. 18351 / Niewinna / Michał Otłowski / Lightcraft Advertising Sp. z o.o. 
  8. 18338 / Kolorowe łzy / Karolina Bielawska / Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  9. 18221 / She / Konrad Aksinowicz / Konrad Aksinowicz
  10. 18316 / Bracia / Marcin Filipowicz / Marcin Filipowicz
  11. 18276 / Bracia / Marcin Kamiński / Marcin Kamiński
  12. 18249 / Przejście / Vacat / Artur Borowiecki
  13. 18307 / We własnej osobie / Arkadiusz Biedrzycki / Arkadiusz Biedrzycki, Bartłomiej Konarski
  14. 18355 / Dziura do piekła / Dariusz Borowski / Dariusz Borowski 
  15. 18347 / eJa / Jarek Sypniewski / David Sypniewski
  16. 18256 / Zatrzymanie / Ireneusz Grzyb / Ireneusz Grzyb
  17. 18235 / Książki są najważniejsze / Agnieszka Holland / Katarzyna Tubylewicz
  18. 18345 / Maurycy i Kolędnicy / Vacat / Emil Płoszajski
  19. 18282 / Amelia i Kuba. Godzina duchów / Maciej Wojtyszko / Rafał Kosik, Katarzyna Sienkiewicz-Kosik 

Fabuła - Maciej Pawlicki

  1. 18215 / Niezgoda / Maciej Odoliński / KOD Digital Quest 
  2. 18293 / Wynalazca / Vacat / Rokam Media
  3. 18371 / Zabawa trwa / Marcin Bortkiewicz / PS FILM Sebastian Petryk
  4. 18362 / Ułani 1812 – Gdy piekło zamarznie / Vacat / TFP Sp. z o.o.
  5. 18331 / Fotograf z Auschwitz / Ireneusz Dobrowolski / Film Street Sp. z o.o. 
  6. 18324 / Deadline / Wojciech Pitala / Wojciech Pitala
  7. 18383 / Przełamując siebie / Vacat / Tadeusz Zając 
  8. 18264 / Koniec świata / Tomasz Matuszczak / Aleksandra Takuska 
  9. 18227 / Harda / Łukasz Palkowski / Elżbieta Cherezińska

Fabuła - Mirosław Piepka

  1. 18343 / Dzieci Popiołu / Peter Szewczyk / MFOKA Paweł Krawczyk
  2. 18305 / HAYIAN / Vacat / ALL Sp. z o.o. 
  3. 18400 / Ci co krążą wokół słońca / Michał Marczak / Match&Spark Sp. z o.o. 
  4. 18431 / Krew Poety / Vacat / Mowwwie.com
  5. 18222 / Aleja róż / Grzegorz Zariczny / Chroma Pro Agnieszka Chromicka 
  6. 18217 / Człowiek poza wszelkim podejrzeniem / Jerzy Zieliński / Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o.
  7. 18292 / Tęsknota / Sebastian Chondrokostas / New Format Sp. z o. o. 
  8. 18278 / Zmartwychwstanie / Vacat / Decor Group Production 
  9. 18350 / Powrót / Grzegorz Sadurski / Lightcraft Advertising Sp. z o.o. 
  10. 18294 / Sonata / Bartosz Blaschke / Mediabrigade Banaszkiewicz i Kurek Sp. j. 
  11. 18411 / Zrób mi jakąś krzywdę / Tomasz Nalewajek / Chroma Pro Agnieszka Chromicka 
  12. 18354 / Góra / Vacat / Message Film Sp. z o.o. 
  13. 18414 / Home Sickness / Eliza Subotowicz / Harine Films Sp. z o.o. 
  14. 18421 / Maska czy twarz?... / Grażyna Zielińska, Piotr Furmankiewicz / Grażyna Zielińska 
  15. 18218 / Nieważkość / Marta Minorowicz / Piotr Borkowski, Julia Fiedorczuk, Marta Minorowicz 
  16. 18367 / Nie twoja matka / Aleksandra Czenczek / Aleksandra Czenczek 
  17. 18303 / Władcy / Vacat / Magdalena Wleklik
  18. 18286 / Włast / Vacat / Marta Konarzewska 
  19. 18424 / Kuba / Vacat / Andrzej Wojnach
  20. 18319 / W skórze wroga. Ojczyzna Ci się odwdzięczy / Vacat / Lechosław Stefaniak

Dokument - Anna Ferens

  1. 18268 / Polski lot / Konrad Szołajski / ZK Studio Sp. z o.o.
  2. 18323 / Stalowe serce / Andrzej Ślązak / Baza35 Sp. z o.o.
  3. 18231 / Trylobit / Julia Popławska / Plesnar & Krauss FILMS
  4. 18436 / 7 cudów / Bartłomiej Żmuda / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
  5. 18299 / Ostatnia wyprawa / Eliza Kubarska / Braidmade Films PL
  6. 18373 / Sprawiedliwi zdrajcy / Vacat / Arkana Studio Dorota Roszkowska 
  7. 18368 / Anioły z Sindżar / Hanna Polak / Hanna Polak Films
  8. 18306 / Ludzie Oświatówki / Jacek Schmidt / WFO Sp. z o. o. 
  9. 18407 / Sekrety rodzinne / Michał Szcześniak / Kalejdoskop Film Sp. z o.o. 
  10. 18219 / Absolwent / Adrian Apanel / FURIAFILM Karolina Galuba-Kowalska 
  11. 18325 / Kult Film / Lech Gnoiński / Filmicon. Dom filmowy. S.C. 
  12. 18270 / Śmierć kopalni / Maria Zmarz-Koczanowicz / ATM Grupa S.A. 
  13. 18426 / Bezimienna zbrodnia / Jerzy Śladkowski / Ragusa Film Lucyna Kowalska
  14. 18415 / Babciu, jedziemy na Wołyń / Paweł Jóźwiak-Rodan / Paweł Jóźwiak-Rodan 
  15. 18318 / Zbigniew Herbert – rekonstrukcja poety / Vacat / Andrzej Franaszek 
  16. 18427 / Emanuel Schlechter – Miłość To Cały Świat / Ryszard Maciej Nyczka 
  17. 18304 / Polscy łowcy krokodyli / Dorota Szuszkiewicz, Anna Orchowska / Mirosław Paul-Jabłoński, Dorota Szuszkiewicz
  18. 18297 / Ostoja / Maria Wiśnicka-Wyrozębska / Maria Wiśnicka-Wyrozębska
  19. 18277 / Działkowicze z Dupont Street / Olga Blumczyńska / Olga Blumczyńska
  20. 18254 / Komory – ciężkie brzemię nienawiści / Włodzimierz Szpak / Włodzimierz Szpak

Dokument - Arkadiusz Gołębiewski

  1. 18432 / Kazimierz Prószyński / Grzegorz Pacek / Anna Baumgart Wytwórnia Filmów
  2. 18340 / Plebiscyt 1920 / Weronika Wojnach / Film Studio MTM Sp. z o.o. 
  3. 18410 / Święta Faustyna – w blasku miłosierdzia / Piotr Weychert / Grupa Filmowa
  4. 18225 / Wesela, czyli miłość ponad wszystko / Przemysław Kamiński / Darklight Film Studio s.c. Natalia Bartkowicz- Koszałka, Marcin Koszałka
  5. 18322 / W imieniu Polski… / Władysław Jurków / Arkadia Film Sp. z o.o. 
  6. 18381 / 4 sekundy, ciszy kres / Artur Pilarczyk / Horyzont Studio Mariusz Konopka
  7. 18374 / Szczęście / Marcin Jamkowski / Arkana Studio Dorota Roszkowska 
  8. 18224 / Skandal! / Bartosz Paduch / Fundacja Promocji Kultury W To Mi Graj
  9. 18211 / Milczenie awangardowe / Pia Partum / Pia Partum
  10. 18214 / Portret Europy / Filip Jacobson
  11. 18300 / W górę serca / Krzysztof Tadej / Krzysztof Tadej
  12. 18391 / Zdradzeni / Marcin Kopeć / Marcin Kopeć
  13. 18428 / Historia pewnego filmu – Przesłuchanie / Krystyna Krauze / Krystyna Krauze
  14. 18382 / De Gaulle w Polsce / Krzysztof Talczewski / Krzysztof Talczewski
  15. 18435 / Wyspiarze / Piotr Bernaś / Piotr Bernaś

Dokument - Krzysztof Nowak

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty.

Animacja - Anna Błaszczyk

  1. 18240 / Niesamowite przygody zagubionych skarpetek / Marta Stróżycka, Janusz Martyn / ANIMA-POL Sp. z o.o.
  2. 18358 / Vanilia / Elżbieta Protakiewicz / Fumi Studio Sp. z o.o.
  3. 18423 / Wonder Legends / Artur Malczyk / Wonder Legends Karubin Malczyk Sp. j. 
  4. 18329 / Zwiesz się zwierz / Alicja Błaszczyńska / Tralabum Ernest Rogalski
  5. 18314 / Zielony i Nikt / Wioletta Sowa / Wioletta Sowa, Ewelina Gordziejuk

Animacja - Tomasz Niedźwiedź

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty.

Animacja - Jarosław Sawko

  1. 18334 / Szmery w sercu / Krzysztof Ostrowski / Animoon Sp. z o.o. 
  2. 18348 / Która to Malala? / Andrzej Piotr Morawski / EGoFILM
  3. 18283 / Hip-Hip i Hurra seria III i IV / Elżbieta Wąsik / Studio Miniatur Filmowych

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej - Agnieszka Sadurska

  1. 18208 / Skarbek / vacat / Domino Film Sp. z o.o.
  2. 18360 / Uśmiech / Maria Zbąska i Kazimierz Zbąski / Agnieszka Chromicka Chroma Pro
  3. 18281 / Tajemnica Bagna / Stanisław Kuźnik / Tomasz Jaskulski Filmservice.pl
  4. 18335 / Koziołek Matołek na tropie przygód / Michał Poniedzielski / Animoon Sp. z o.o.
  5. 17532 / Uwaga chłopiec / Agnieszka Maskovic / WFDiF 
  6. 17621 / Squeek / Łukasz Kacprowicz, Marcin Wasilewski / GS Animation Sp. z o.o. Grupa Smacznego Sp. k.
  7. 17589 / Kajtek Czarodziej / Magdalena Łazarkiewicz / Mediabrigade Banaszkiewicz i Kurek Sp. j. 
  8. 17027 / Łauma / Paweł Borowski / Lava Films Sp. z o.o. 

Priorytet 3. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Andrzej Jakimowski

  1. 18398 / Autsajder / Adam Sikora / WFDiF
  2. 18272 / Cicha noc / Piotr Domalewski / Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  3. 18220 / Poza sezonem / Agnieszka Woszczyńska / Lava Films Sp. z o.o.
  4. 18380 / Przejście / Bartosz M. Kowalski / Film It Sp. z o.o.
  5. 18349 / Strach / Anna Kazejak / Alter Ego Pictures Sp. z o.o.
  6. 18247 / Mydło / Małgorzata Imielska / Naima Film Sp. z o.o.
  7. 18257 / Volterra / Jacek Borcuch / No Sugar Films Sp. z o.o.
  8. 18352 / Komar / Filip Jan Rymsza / Lightcraft Advertising Sp. z o.o.
  9. 18419 / Genua / Filip Kasperaszek / Centrala Distribution Sp. z o.o.
  10. 18366 / Bliscy / Grzegorz Jaroszuk / MD4 Sp. z o.o.

Fabuła - Dorota Kędzierzawska

  1. 18236 / The Coldest Play / Łukasz Kośmicki / Watchout Productions Sp. z o.o.
  2. 18251 / Groza / Jacek Lusiński / Aurum Film Bodzak Hickinbotham Sp. J
  3. 18279 / Powrót do Legolandu / Konrad Aksinowicz / Agnieszka Chromicka Chroma Pro
  4. 18242 / ”3” / Wojciech Smarzowski / Profil Film Jacek Rzehak
  5. 18422 / Oni / Artur Więcek / Stowarzyszenie Film Kraków
  6. 18326 / Pula to raj / Nenad Mikovic / Nenad Mikovic Flatfish Films

Fabuła - Mirosław Krzyszkowski

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Fabuła - Jerzy Łukaszewicz

  1. 18198 / Co widziała Elsa Koepke / Jan Holoubek / Studio Filmowe KADR
  2. 18200 / Powrót/Krzysztof Rzączyński / East Studio Sp. z o.o.
  3. 18401 / Łąka/Kordian Piwowarski / Pokromski Studio Sp. z o.o.
  4. 18237 / W zwierciadle / Robert Gliński / Iron Films Sp. z o.o.
  5. 18209 / Dziennik z wycieczki do Budapesztu / Rafał Kapeliński / Domino Film Sp. z o.o.
  6. 18330 / Ułaskawienie / Jan Jakub Kolski / Wytwórnia Doświadczalna Sp. z o.o.

Fabuła - Rafał Wieczyński

Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

Fabuła - Krzysztof Zanussi 

  1. 18399 / Ordynator / Krzysztof Czeczot / WFDiF
  2. 18370 / Moja Polska Dziewczyna / Ewa Banaszkiewicz / PS Film Sebastian Petryk
  3. 18263 / Boże Ciało / Jan Komasa / Aurum Film Bodzak Hickinbotham Sp. j.
  4. 18394 / Via Carpatia / Klara Kochańska i Kasper Bajon / MD4 Sp. z o.o.

Fabuła - Janusz Zaorski 

  1. 18232 / Fisheye / Michał Szcześniak / Kosmos Production Sp. z o.o.
  2. 18372 / Burza przed ciszą/ Marcin Bortkiewicz / PS Film Sebastian Petryk
  3. 18244 / Podatek od miłości / Bartłomiej Ignaciuk / TVN S.A.
  4. 18358 / Pojednanie / Filip Dzierżawski / Rubber Room Films Dzierżawski, Szymanowicz Sp. j.
  5. 18253 / Trener Kornet / Łukasz Grzegorzek / Koskino Natalia Grzegorzek
  6. 18397 / 7 uczuć / Marek Koterski / WFDiF
  7. 18230 / Widokówki / Arkadiusz Jakubik / Profil Film Jacek Rzehak
  8. 18332 / Najmro / Mateusz Rakowicz / Serce Sp. z o.o.
  9. 18396 / Sowa, córka piekarza / Andrzej Titkow / All Sp. z o.o.
  10. 18246 / Józef Piłsudski - przystanek Niepodległość /Michał Rosa / Studio Filmowe KADR

    Fabuła - koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe - Alessandro Leone

    1. 18213 / Bille / Inara Kolmane / touchFILMS
    2. 18228 / Stan wyjątkowy / Vinko Bresan / Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o.
    3. 18229 / Sny i cienie / Hadrian Marcu / MADANTS Sp. z o.o.
    4. 18248 / Prawdziwa Historia / Roman Polański / Monolith Films Sp. z o.o.
    5. 18287 / Ostatni poganie Europy / Bracia Lauris i Raitis Abele / Arkana sp. z o.o.
    6. 18289 / The Director's Chair / Sophie Delvallee / Entertain Pictures sp. z o.o.
    7. 18291 / Ale nas zbaw ode złego / Agnieszka Łukasiak / Magnet Man Film Sp. z o.o.
    8. 18296 / Overview / Lukáš Veverka / Mediabrigade Banaszkiewicz i Kurek Sp.j.
    9. 18312 / Ostatnia podróż Pana Pichona / Soren Kragh-Jacobsen / Akson Studio Sp. z o.o.
    10. 18328 / Jacob, Mimmi and the talking dogs / Edmunds Jansons / Letko Spółka z o.o.
    11. 18342 / Tereza33 / Danilo Šerbedžija / Wajda Studio Sp. z o.o.
    12. 18344 / People I'm Not / Francesco Rizzi / Big Wave Artcore
    13. 18359 / Oleg / Juris Kursietis / Harine Films sp. z o.o.
    14. 18388 / Bliźniacy / Eva Neymann / Apple Film Production
    15. 18389 / Listy, które nigdy nie dotarły / Pablo Dotta / Message Film Sp. z o.o.
    16. 18393 / Kafki na drodze / Olmo Omerzu / Koskino Natalia Grzegorzek
    17. 18395 / Garden Store. Dezerter / Jan Hřebejk / MD4 Sp. z o.o.
    18. 18413 / Ferma świń / Diana Cardozo / Staron-Film
    19. 18420 / Dear Child / Luca Ammendola / Fundacja NUR
    20. 18402 / Butterfly Kisses / Rafael Kapeliński / Solopan

    Priorytet 4. "Produkcja filmów dokumentalnych"

    Dokument - Lidia Duda

    1. 18250 / Betonowy Kult / Haukur M.Hrafnsson / Łukasz Długołęcki / Fundacja NUR
    2. 18364 / Wymyśliłem sobie życie / Piotr Stasik / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
    3. 18245 / Nie widzę przeszkód / Maciej Adamek / METRO FILMS Sp. z o.o.
    4. 18260 / Jazda obowiązkowa / Ewa Kochańska / SQUARE FILM STUDIO Sp. z o.o.
    5. 18430 / Gry domowe / Alisa Kovalenko / Fundacja Edukacji Dokumentalnej
    6. 18273 / It's my Earth, I decide! / Ewa Ewart / Scorpio sp. z o.o. 
    7. 18375 / Odyseja 2017 / Paweł Ziemilski / Fundacja "Warszawskie Centrum Filmowe"
    8. 18327 / Furia / Krzysztof Kasior / Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego
    9. 18363 / Brave Kids / Karolina Bendera / TFP sp. z o.o.
    10. 18384 / Teatr przy głównej ulicy / Dawid Szurmiej / Studio Agart Dawid Szurmiej

    Dokument - Bartek Konopka

    1. 18223 / Najemnik / Cezary Iber / SHIPsBoy sp. z o.o.
    2. 18313 / Miłość i puste słowa / Małgorzata Imielska / Studio Filmowe Kronika
    3. 18405 / Głębia / Maciej Domagalski / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
    4. 18417 / Kinooperator / Yuriy Shylov / Produkcja Filmów Jacek Bławut
    5. 18337 / Pomiędzy Niebem a Ziemią / Kornel Miklus, Christo Bakalski / La Polaca Productions Aleksandra Leszczyńska 
    6. 18199 / Zwyczajny kraj / Tomasz Wolski / Kijora Film sp. z o.o.

    Dokument - Jerzy Lubach

    1. 18333 / Pani na Korczewie / Sławomir Rogowski / Zielono mi Iwona Harris
    2. 18202 / Zjazd absolwentów, czyli punkt odniesienia / Michał Bukojemski / Digit Film Michał Bukojemski
    3. 18339 / Czerwony kapelusz / Kinga Dębska / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
    4. 18341 / Dom / Karol Pałka / Wajda Studio sp. z o.o.

    Dokument - Paweł Nowacki

    1. 18403 / Węgrzy w Warszawie / Tadeusz Pawlicki / Picaresque Maciej Pawlicki
    2. 18406 / Pamięć / Stanisław Kuźnik / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
    3. 18274 / Operacja Cezary / Sławomir Górski / Film Open Group Sp. z o.o.
    4. 18369 / Obydwoje / Grzegorz Królikiewicz / Studio Filmowe "N" sp. z o.o.

    Dokument - Paweł Woldan

    1. 18418 / Summa / Andrei Kutzila / Studio Filmowe Everest Mirosław Dembiński
    2. 18353 / Korespondent / Piotr Morawski / Media Kontakt Sp. z o.o.
    3. 18408 / Zielony gaj / Jarosław Minkowicz / New Wave Film Sp. z o.o.
    4. 18298 / Ostatni człowiek na ziemi / Grzegorz Pacek / Braidmade Films PL Sp. z o.o.
    5. 18404 / Tam / Piotr Małecki / Short Docs Media Piotr Małecki 
    6. 18425 / Życie ogniem i dymem pisane / Rafał Mierzejewski / Artefactum Film Paweł Ziębaczewski
    7. 18290 / Sound-Man / Maja Baczyńska / Entertain Pictures
    8. 18243 / Warszawa: miasto podzielone / Eric Bednarski / Dorota Przyłubska Pado Studio Film
    9. 18280 / Obiekty w czasie - Jerzy Kalina / Krzysztof Tchórzewski / Film Studio MTM sp. z o.o.

    Dokument - Grzegorz Górny 

    Zgodnie z art. 9 obowiązującego Regulaminu pracy ekspertów dla Programu Operacyjnego "Produkcja filmowa" stała komisja ekspercka rozpoczyna pracę, gdy aplikują do niej co najmniej trzy projekty

    Priorytet 5. "Produkcja filmów animowanych"

    Animacja - Piotr Dumała

    1. 18320 / Jezioro na wyspie / Piotr Wojciechowski / Studio Daniel Produkcja Filmowa Sp. z o.o.
    2. 18386 / Schody / Maciej Sznabel / MSerafiński Studio Graficzno-Filmowe
    3. 18390 / Poza czas / Katarzyna Garstka / Badi Badi Sp. J.
    4. 18346 / Skafander Klingerta / Artur Wyrzykowski / Artcore

    Animacja - Leszek Nowicki

    1. 18233 / Kup pan mysz /Magdalena Dolata / SMF Instytucja Kultury
    2. 18285 / Silny niezależny kosmos / Damian Krakowiak / Fumi Studio Sp. z o.o.
    3. 18379 / Taśmy / Jacek Piotrowicz / Warsztat Filmowy Tomasz Wolf
    4. 18301 / Pan Toti - sezon 3 / Aleksander i Aleksandra Oczko, Łukasz Słuszkiewicz / Studio Animacji ORANGE Sp. z o.o.
    5. 18336 / Jak zostałem superłotrem / Krzysztof Ostrowski / Animoon Sp. z o.o.

    Animacja - Izabela Plucińska 

    1. 18261 / Uziemieni / Bartosz Kędzierski / Kineskop Sp. z o.o.
    2. 18284 / Bal myśliwych / Andrzej Barański / SMF Instytucja Kultury
    3. 18378 / Taniec życia i śmierci / Wiesław Winek / Warsztat Filmowy Tomasz Wolf
    4. 18315 / Asiunia i jej tato szczęściarz / Tamas Ducki / EGoFILM E.Gordziejuk
    5. 18385 / Poemat heroikomiczny / Hanna Bożena Margolis / MSerafiński Studio Graficzno-Filmowe
    6. 18271 / Historyjek na tropie / Piotr Furmankiewicz / Fumi Studio Sp. z o.o.
    7. 18288 / Kacperiada sezon 2 / Jakub Tarkowski / Human Ark Sp. z o.o.
    8. 18252 / Grand Banda / Łukasz Kacprowicz / GS Animation Sp. z o.o.; Grupa Smacznego Sp. k.

    Serwisy partnerskie:

    Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl/glowna/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.fpca.org.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polskaswiatloczula.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.fn.org.pl/page/index.php, otwiera się w nowym oknie