Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Konkurs na plakat filmowy!

Konkurs na plakat filmowy!

Konkurs na plakat filmowy!

10 czerwca 2019    
Wraz z naborem do 12. edycji Nagród PISF rozpoczął się konkurs na plakat filmowy, który jest jedną z dziewięciu nagradzanych w tym roku kategorii. Przedstawiamy nowe zasady i regulamin obowiązujący przy zgłoszeniach do tej kategorii.

POLECANE

Konkurs na plakat filmowy!

Wraz z naborem do 12. edycji Nagród PISF rozpoczął się konkurs na plakat filmowy, który jest jedną z dziewięciu nagradzanych w tym roku kategorii. Przedstawiamy nowe zasady i regulamin obowiązujący przy zgłoszeniach do tej kategorii.

Docenienie wkładu plakatu w promocję filmu i kinematografii

Celem konkursu jest popularyzacja artystycznego plakatu filmowego oraz promocja polskiej kinematografii poprzez plakaty oraz docenienie artystów i twórców, którzy w ten sposób promują polskie kino.

Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa plakatów, która odbędzie się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w dniach 16-22 września 2019 r.

Dla kogo?

Konkurs przeznaczony jest dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem plakatów. Zgłoszenia mogą przesyłać producenci za zgodą autora plakatu do 15 lipca 2019 r. Konkurs na plakat filmowy jest konkursem całorocznym. Zgłoszenia przesłane po 15 lipca br. będą rozpatrywane w kolejnym roku, podczas następnej edycji konkursu. Szczegółowe zasady i harmonogram znajdują się w regulaminie.

Nagrody

Każdy autor plakatu otrzymuje nagrodę w wysokości 4 tys. zł (nagroda przyznawana jest po zaakceptowaniu pod kątem formalnym zgłoszenia). Podobnie, jak w pozostałych kategoriach, zgłoszone prace oceni Kapituła Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, organ doradczy Dyrektora PISF, który wyłoni laureata Nagrody PISF za 2018 rok w kategorii „plakat filmowy”.

Zwycięzcę kategorii „plakat filmowy” wspólnie z laureatami w innych kategoriach poznamy podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Regulamin

Do pobrania:

NAGRODY PISF PO RAZ DWUNASTY! Więcej NAGRODY PISF PO RAZ DWUNASTY!

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie