Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

"Ida" nagrodzona w Peru

"Ida" nagrodzona w Peru
"Ida", fot. Solopan

"Ida" nagrodzona w Peru

19 maja 2014    

POLECANE

"Ida" nagrodzona w Peru

Współfinansowana przez PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego wygrała 5. festiwal Al Este de Lima, który zakończył się 17 maja.

"Ida" najlepsza

Statuetkę dla najlepszego filmu w imieniu reżysera Pawła Pawlikowskiego odebrała Jowita Mikołajczyk z Polskiej Ambasady w Limie. W konkursie pokazywane były również inne polskie filmy: "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego oraz "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego.

Festiwal Al Este de Lima i wsparcie PISF

W programie festiwalu co roku znajdują się najciekawsze produkcje filmowe z krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz Kaukazu. Obecność polskich filmów podczas 5. edycji festiwalu była możliwa dzięki wsparciu PISF - Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Polskie filmy nie tyko w Limie

W związku z rosnącym zainteresowaniem festiwalem filmy pokazywane były nie tylko w stolicy, ale także m.in. w Arequipa, Lambayeque, Cusco i Pucallpa.

Więcej informacji: www.alestedelima.com

Magdalena Wylężałek

"Ida" nagrodzona w Toronto Więcej "Ida" nagrodzona w Toronto "Ida" wygrywa festiwale w Warszawie i Londynie Więcej "Ida" wygrywa festiwale w Warszawie i Londynie "Ida" wygrywa goEast 2014 Więcej "Ida" wygrywa goEast 2014 Złota Żaba za zdjęcia do "Idy"! Więcej Złota Żaba za zdjęcia do "Idy"! "Ida" wygrywa 38. Gdynia - Festiwal Filmowy! Więcej "Ida" wygrywa 38. Gdynia - Festiwal Filmowy! "Ida" nagrodzona w Sarasocie Więcej "Ida" nagrodzona w Sarasocie "Ida" w Australii i Nowej Zelandii Więcej "Ida" w Australii i Nowej Zelandii "Ida" w USA i Kanadzie Więcej "Ida" w USA i Kanadzie "Ida" we włoskich kinach Więcej "Ida" we włoskich kinach "Ida" we francuskich kinach Więcej "Ida" we francuskich kinach "Ida" w holenderskich i hiszpańskich kinach Więcej "Ida" w holenderskich i hiszpańskich kinach "Ida" w belgijskich kinach Więcej "Ida" w belgijskich kinach Na planie filmu "Ida" Więcej Na planie filmu "Ida" 38. GFF. Rozmowa z Pawłem Pawlikowskim Więcej 38. GFF. Rozmowa z Pawłem Pawlikowskim Polskie filmy w Peru Więcej Polskie filmy w Peru

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie