Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Film „Nie masz dystansu” wyróżniony na DOK Leipzig

„Nie masz dystansu”
„Nie masz dystansu”

Film „Nie masz dystansu” wyróżniony na DOK Leipzig

5 listopada 2018    
Krótkometrażowy film animowany Kariny Paciorkowskiej pt. „Nie masz dystansu” otrzymał wyróżnienie na 61. Festiwalu DOK Leipzig.

POLECANE

Film „Nie masz dystansu” wyróżniony na DOK Leipzig

Krótkometrażowy film animowany Kariny Paciorkowskiej pt. „Nie masz dystansu” otrzymał wyróżnienie na 61. Festiwalu DOK Leipzig.

Film brał udział w konkursie animowanych i dokumentalnych filmów krótkometrażowych. W tej sekcji pokazywane były także: animacje „Zeszyt” Aleksandry Rylewicz i „Się zjada” Edyty Adamczak oraz film dokumentalny „Siostry” Michała Hytrosia.

„Nie masz dystansu”

„Nie masz dystansu” to ręcznie rysowana animacja próbująca zadawać pytania na temat miejsca kobiet we współczesnej rzeczywistości. Film inspirowany jest życiem codziennym, wypowiedziami osób publicznych i sposobem, w jaki media mówią o kobietach. Film reprezentowany jest przez Krakowską Fundację Filmową. Animacja powstała w Szkole Filmowej w Łodzi.

Więcej informacji o polskich filmach pokazywanych w Lipsku: www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/polskie-filmy-na-festiwalu-dok-leipzig

Więcej informacji: www.dok-leipzig.de/en/festival/festival-news?start:int=0

Polskie filmy na festiwalu DOK Leipzig Więcej Polskie filmy na festiwalu DOK Leipzig

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie