Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Bosifest 2015 - nabór filmów

Bosifest 2015 - nabór filmów

11 lutego 2015    
Do 5 kwietnia trwa nabór filmów na 6. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego dla osób niepełnosprawnych w Belgradzie Bosifest 2015.

Bosifest 2015 - nabór filmów

Do 5 kwietnia trwa nabór filmów na 6. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego dla osób niepełnosprawnych w Belgradzie Bosifest 2015.

"Labirynth of possibilities" 

Hasło tegorocznego festiwalu brzmi "Labirynt możliwości". Tematem festiwalu jest praca i życie osób niepełnosprawnych. Program wydarzenia podzielony jest na sekcję konkursową i nie konkursową. Filmy, które nie zostaną zakwalifikowane do części konkursowej zostaną pokazane poza konkursem.

Wymagania 

Na festiwal można zgłaszać dokumenty poruszające kwestie związane z problematyką niepełnosprawności, trwające nie dłużej niż 120 minut. Zgłaszane filmy muszą być wyprodukowane w przeciągu ostatnich 5 lat.

6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Bosifest odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2015 w Belgradzie w Serbii. 

Więcej szczegółowych informacji: www.bosifest.rs/en.

 Na podstawie informacji prasowej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie