Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Bardzo wysokie wyniki oglądalności animacji "Przytul mnie"

Przytul mnie
"Przytul mnie". fot. Animoon

Bardzo wysokie wyniki oglądalności animacji "Przytul mnie"

19 lipca 2017    
Współfinansowany przez PISF serial animowany dla dzieci "Przytul mnie" odnotował rekordowe wyniki oglądalności w czerwcu 2017. 

POLECANE

Bardzo wysokie wyniki oglądalności animacji "Przytul mnie"

Współfinansowany przez PISF serial animowany dla dzieci "Przytul mnie" odnotował rekordowe wyniki oglądalności w czerwcu 2017.

Hitowa produkcja studia Animoon osiągnęła udział w oglądalności wśród widzów 4-15 lat, na poziomie 9,7% (SHR%, All 4-15), a w grupie młodszych dzieci, w wieku 4-9 lat, nawet na poziomie 11,2%. W sobotę 24 czerwca serial oglądało średnio 165 tys. widzów (AMR, grupa all 4+). Jest to jeden z najwyższych wyników oglądalności wśród polskich serii animowanych w Polsce.

"Przytul mnie" to polska animacja dla dzieci, która pokazuje ciepłą relację między ojcem i synem. W zabawny sposób portretuje wyjątkową więź Taty i Małego Misia. Serial uczy dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Serial, który od 15 kwietnia można oglądać w telewizji Puls 2 w soboty i niedziele, jest adaptacją książki "Proszę mnie przytulić" Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak wydanej przez Wydawnictwo Ezop. Za scenariusz odpowiada Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak "Shrek", "Madagaskar" czy "Sing". Producentem serialu jest Animoon w koprodukcji ze Studiem Pigeon, Muzycznym Studiem Produkcyjnym Spot, LSW i Bartoszem Wierzbiętą. Serial powstał przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Serial jest emitowany w porannym weekendowym paśmie PULS 2 (6:50-8:25). PULS 2 aktualnie dociera do ponad 16 milionów Polaków (Zasięg, all 4+, 06.2017) i znajduje się wśród dziesięciu największych i najlepiej oglądanych kanałów telewizyjnych w kraju (zasięg techniczny: 80,9 proc. - 28,3 mln widzów, w czerwcu 2017 roku).

Serial "Przytul mnie" powrócił niedawno z sukcesem z targów MIFA, towarzyszących prestiżowemu festiwalowi filmów animowanych w Annecy, gdzie był prezentowany w konkursie filmów telewizyjnych, do udziału w którym został wybrany spośród 2500 produkcji animowanych z całego świata. Producent serialu Animoon podpisał wstępne porozumienie o koprodukcji z firmą Animex Animation z Chin. Tym samym ma szansę na szeroką kontynuację serii i sukces na światowych rynkach, w tym w Chinach.

Informacja prasowa 

Serial "Przytul mnie" od 15 kwietnia w telewizji Więcej Serial "Przytul mnie" od 15 kwietnia w telewizji Serial "Przytul mnie" z szansą na koprodukcję w Chinach Więcej Serial "Przytul mnie" z szansą na koprodukcję w Chinach Serial "Przytul mnie" w sieci kin Helios Więcej Serial "Przytul mnie" w sieci kin Helios "Przytulam, bo lubię" - ruszył projekt inspirowany serialem "Przytul mnie" Więcej "Przytulam, bo lubię" -  ruszył projekt inspirowany serialem "Przytul mnie"

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie