Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

44. FPFF: konsultacje ws. „zachęt”

44. FPFF: konsultacje ws. „zachęt”

44. FPFF: konsultacje ws. „zachęt”

10 września 2019    
Od poniedziałku do piątku podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zapraszamy na konsultacje ws. „zachęt”.

POLECANE

44. FPFF: konsultacje ws. „zachęt”

Od poniedziałku do piątku podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zapraszamy na konsultacje ws. „zachęt”.

Konsultacje ws. „zachęt”

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dla producentów zainteresowanych złożeniem wniosku o wsparcie finansowe produkcji audiowizualnych. Pracownicy Instytutu będą dostępni na stoisku PISF w foyer Teatru Muzycznego codziennie: od poniedziałku (16.09) do czwartku (19.09) w godz. 11.00-12.00 oraz 14.00-15.00, w piątek (20.09) w godz. 11.00-12.00.

Wsparcie produkcji audiowizualnej, czyli co zniechęca do „zachęt”?

20 września 2019, 14.00–16.00, Hotel Mercure Gdynia Centrum, Sala Omega

20 września podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się też specjalny panel l poświęcony najczęściej występującym problemom związanym z procedurą aplikacji o wsparcie produkcji audiowizualnej. Zaprezentowane zostaną najważniejsze zasady dotyczące ubiegania się o dofinansowanie oraz zanalizujemy wzorcowy wniosek.

Wstęp na wszystkie panele w ramach Gdynia Industry jest bezpłatny, ale wyłącznie za okazaniem akredytacji festiwalowej. 

Lista wszystkich paneli dyskusyjnych PISF w ramach Gdynia Industry. 

Link do wydarzenia na Facebooku. 

Panele dyskusyjne PISF podczas „Gdynia Industry” Więcej Panele dyskusyjne PISF podczas „Gdynia Industry”

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie