Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

38. GFF. Rozmowa z Pawłem Pawlikowskim

38. GFF. Rozmowa z Pawłem Pawlikowskim

16 września 2013    
Podczas 38. Gdynia - Festiwal Filmowy rozmawialiśmy z reżyserem i scenarzystą (wraz z Rebeccą Lenkiewicz) "Idy", Pawłem Pawlikowskim.

POLECANE

38. GFF. Rozmowa z Pawłem Pawlikowskim

Podczas 38. Gdynia - Festiwal Filmowy rozmawialiśmy z reżyserem i scenarzystą (wraz z Rebeccą Lenkiewicz) "Idy", Pawłem Pawlikowskim. 

Film otrzymał Wielką Nagrodę 38. Gdynia - Festiwal Filmowy - "Złote Lwy" dla najlepszego filmu. Agata Kulesza została uhonorowana nagrodą za główną rolę żeńską, Łukasz Żal i Ryszard Lenczewski otrzymali nagrodę za zdjęcia, a Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński nagrodę za scenografię. Ponadto, "Ida" zostałą wyróżniona Nagrodą Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Nagrodą Dziennikarzy oraz Don Kichotem - Nagrodą Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych, a Wschodzącą Gwiazdą Elle została Agata Trzebuchowska, tytułowa Ida. Ponadto, na zakończonym 15 września 2013 38. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto "Ida" otrzymała Nagrodę Jury FIPRESCI w sekcji Special Presentations.

Film był współfinansowany przez PISF- Polski Instytut Sztuki Filmowej.

"Ida" wygrywa 38. Gdynia - Festiwal Filmowy! Więcej "Ida" wygrywa 38. Gdynia - Festiwal Filmowy! "Ida" nagrodzona w Toronto Więcej "Ida" nagrodzona w Toronto

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie