Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

11 lipca 2019    
Znamy wyniki selekcji Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich. 

27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

Znamy wyniki selekcji Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich. 

Konkurs Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych:

  • „Bajka na niespokojny sen”, reżyseria: Nawojka Wierzbowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć”, reżyseria: Marek Ułan-Szymański, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa 
  • „Dog Days”, reżyseria: Zuzanna Grajcewicz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi 
  • „Egzamin”, reżyseria: Bartosz Paduch, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Furia Film, TVN Film, Non Stop Film Service
  • „Fikołek”, reżyseria: Milena Dutkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Głosy”, reżyseria: Tomasz Cichoń, produkcja: Discovery TVN
  • „Grzesznica”, reżyseria: Karolina Porcari, produkcja: Iron Film
  • „Home Sweet Home”, reżyseria: Agata Puszcz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
  • „Jaskinia Żółwi”, reżyseria: Klaudia Folga, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Jestem tutaj”, reżyseria: Agata Minowska, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa
  • „Krzyżówka”, reżyseria: Jan Bujnowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Marcel”, reżyseria: Marcin Mikulski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, 34Film!, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
  • „Me Voy”, reżyseria: Sara Bustamante-Drozdek, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Miłość”, reżyseria: Michał Ciechomski, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Moje serce”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVN Film, 5. Element
  • „Nie moja bajka”, reżyseria: Zuzanna Karpińska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Nie zmieniaj tematu”, reżyseria: Hubert Patynowski, produkcja: Centrum Filmowe Ama
  • „Okno z widokiem na ścianę”, reżyseria: Kobas Laksa, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Piołun”, reżyseria: Maria Ornaf, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Pustostan”, reżyseria: Agata Trzebuchowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Restart”, reżyseria: Julian Tałandziewicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Rykoszety”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Stowarzyszenie Lubińska Grupa Filmowa, Uisel Studio
  • „Skóra”, reżyseria: Mateusz Znaniecki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 
  • „Tak jest dobrze”, reżyseria: Marcin Sauter, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Ticket”, reżyseria: Nikita Tanadzhy, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  • „Ukąszenie”, reżyseria: Helena Oborska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „We mnie”, reżyseria: Maria Wider, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie