Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

SFP – wsparcie dla dystrybucji kinowej – sesja 3/2017

logo SFP

SFP – wsparcie dla dystrybucji kinowej – sesja 3/2017

16 listopada 2017    
Znane są już decyzje o przyznaniu środków w 3. sesji w ramach programu Stowarzyszenia Filmowców Polskich „System wsparcia dystrybucji filmów polskich, europejskich i klasyki kina”.

POLECANE

SFP – wsparcie dla dystrybucji kinowej – sesja 3/2017

Znane są już decyzje o przyznaniu środków w 3. sesji w ramach programu Stowarzyszenia Filmowców Polskich "System wsparcia dystrybucji filmów polskich, europejskich i klasyki kina".

Dofinansowania sesja 3/2017:

  • Against Gravity – "Niemiłość", "Wieża. Jasny dzień",
  • Forum Film – "Cicha noc",
  • Kino Świat – "Soyer",
  • Media move – "Dziennik maszynisty",
  • Pomorska Fundacja Filmowa – zestaw filmów: "Dzień babci", "Koniec widzenia", "Między nami", "Matka",
  • Stowarzyszenie Nowe Horyzonty – "Szron".

O wsparcie z programu może ubiegać się dystrybutor filmu polskiego, filmu europejskiego, filmu należącego do klasyki kina oraz filmu nieeuropejskiego (czas trwania filmu winien mieć nie mniej niż 70 minut). Krótszy film może być zgłaszany wyłącznie w zestawach przeznaczonych do łącznej projekcji o czasie trwania minimum 70 minut. Wsparciem SFP nie może być objęta dystrybucja filmu, która uzyskała już wsparcie ze środków publicznych oraz programów wsparcia UE. W przypadku pierwszego naboru dopuszczane są filmy, które miały już premierę.

Wyniki sesji są cząstkowe. Zgodnie z decyzją Prezesa SFP nabór wniosków zostaje przedłużony do momentu wykorzystania puli środków przewidzianych na rok 2017. Wnioski będą rozpatrywane w kolejności wpływu.

Program jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Źródło informacji: www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,26205,1,1,Wsparcie-Dystrybucji-Dofinansowane-projekty-sesja-3-2017.html.

SFP - Wsparcie dla dystrybucji kinowej - dofinansowane projekty - sesja 2/2017 Więcej SFP - Wsparcie dla dystrybucji kinowej - dofinansowane projekty - sesja 2/2017 SFP rozpoczyna wsparcie dla dystrybucji kinowej w Polsce Więcej SFP rozpoczyna wsparcie dla dystrybucji kinowej w Polsce

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie