Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Prowincjonalia 2018 – zgłoszenia do 15 grudnia

Prowincjonalia 2018 – zgłoszenia do 15 grudnia

6 grudnia 2017    
Do  15 grudnia można zgłaszać filmy na XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2018 we Wrześni.

Prowincjonalia 2018 – zgłoszenia do 15 grudnia

Do 15 grudnia można zgłaszać filmy na XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2018 we Wrześni.

Zgłoszenia

Na festiwal można zgłaszać fabularne filmy pełnometrażowe i krótkometrażowe, zrealizowane w okresie od 1 stycznia 2017 do 19 lutego 2018 (także kopie robocze) oraz filmy dokumentalne z ostatnich dwóch lat (2016–2018). Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej: www.prowincjonalia.com.pl.

Program festiwalu

W programie festiwalu znajdą się m.in. cykle: „Prowincje Świata – Zwierzęta i ludzie”, w którym zaprezentowane zostaną filmy m.in. z Austrii, Szwajcarii, Islandii, Norwegii, Węgier i Polski oraz „Porozmawiajmy o przyszłości”, czyli młode kino ze Studia Munka, PWSFTViT w Łodzi, WRiTV w  Katowicach, Szkoły Wajdy, Warszawskiej Szkoły Filmowej i Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Zaplanowano również szereg imprez towarzyszących m.in: wykład mistrzowski, warsztaty reżyserii filmowej i charakteryzacji, spotkania literackie, wystawy, koncerty oraz  tradycyjne ognisko.

Prowincjonalia potrwają od 21 do 24 lutego 2018 roku.

www.prowincjonalia.com.pl

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie