Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Program 38. edycji Forum Wokół Kina

Program 38. edycji Forum Wokół Kina
Na podstawie informacji prasowej

Program 38. edycji Forum Wokół Kina

27 listopada 2014    

Program 38. edycji Forum Wokół Kina

Znamy już program 38. Forum Wokół Kina, które odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2014 w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Forum Wokół Kina

to najważniejsze wydarzenie branży rozpowszechniania filmów w Polsce. Jego uczestnikami są dystrybutorzy, właściciele i pracownicy kin, agencje reklamowe, producenci sprzętu kinotechnicznego, przedstawiciele PISF i twórcy nagradzanych filmów. Odbywające się dwa razy w roku w różnych miastach Forum jest okazją do prezentacji oferty filmowej na najbliższe miesiące, debat o zmianach zachodzących na rynku kinowym, rozmów o nowinkach technicznych wyposażenia kin i wymiany doświadczeń.

Projekcje, wykłady i warsztaty

W ramach Forum we Wrocławiu odbędą się zarówno projekcje filmowe oraz prezentacje ofert dystrybutorów i firm branżowych, jak i panele dyskusyjne, wykłady, konsultacje i warsztaty. Uczestnicy będą mogli zobaczyć takie filmy jak: "Sils Maria" (Gutek Film), "Joanna" (Solopan), "Who Am I?" (Hagi Film), "Turysta" (Against Gravity), "Polskie gówno" (Next Film) oraz "The Little Death" (M2 Films). Będą mieli również okazję uczestniczyć w wykładach: "Nowe modele biznesowe w branży audiowizualnej" (Renaud Redien-Collot), "O widowni w trzech odsłonach" (Domenico La Porta), "Dystrybucja kina europejskiego - wyzwania i przyszłość" (Jakub Duszyński), "Rozwój widowni" (Agata Etmanowicz) oraz w warsztatach na temat promocji wydarzeń i budowaniu relacji z widownią, o tym jak współpracować z lokalną społecznością.

Liczba uczestników każdego wykładu ograniczona jest do 130 miejsc w sali (decyduje kolejność wejść do sali). Liczba uczestników każdego warsztatu ograniczona jest do 20 osób. Zapisy na warsztaty będą przyjmowane od 1 grudnia 2014. Zapisy przyjmuje Joanna Żak pod adresem mailowym j.zak@kinonh.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Osoby przyjęte na warsztaty otrzymają mailowe potwierdzenie. Warsztaty przeznaczone są dla akredytowanych uczestników Forum, którzy opłacili koszt akredytacji przed wysłaniem zgłoszenia.

Więcej informacji: www.kinonh.pl

Na podstawie informacji prasowej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie