Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Pitching szwedzkich scenariuszy w Kinie Rejs

logo PISF

Pitching szwedzkich scenariuszy w Kinie Rejs

16 marca 2017    
23 marca w Kinie Rejs (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23 w Warszawie) odbędzie się prezentacja projektów filmowych w wykonaniu dwunastu szwedzkich autorów, skierowana do polskich producentów filmowych zainteresowanych nabyciem praw. 

POLECANE

Pitching szwedzkich scenariuszy w Kinie Rejs

23 marca w Kinie Rejs (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23 w Warszawie) o godz. 16.00 odbędzie się prezentacja projektów filmowych w wykonaniu szwedzkich autorów, skierowana do polskich producentów filmowych zainteresowanych nabyciem praw.

Spotkanie ze szwedzkimi scenarzystami

Swoje scenariusze podczas pitchingu zaprezentują szwedzcy scenarzyści:

 • Axel August
 • Kirsti Torhaug
 • Madeleine Hessérus
 • Emanuel Perpåls
 • Pelle Helmstein
 • Jesper Degerman
 • Moushumi Angre
 • Gisela Nadasy
 • Eva Kopito
 • Karin Hallén
 • Stefan Larsson

Szczegółowe informacje o projektach można przeczytać w prezentacji. Prawa do scenariuszy są dostępne, a autorzy gotowi współpracować ze współautorem. Część projektów nadaje się na koprodukcje, część może okazać się ciekawą propozycją na rynek polski. Po prezentacji scenariuszy będzie możliwość zapoznania się z uczestnikami pitchingu.

Wydarzenie jest organizowane przez Swedish Centre For Dramatic Writing we współpracy z Swedish Employment Service Culture Media i Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

Zgłoszenie udziału w wydarzeniu

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmuje Robert Baliński: robert.balinski@pisf.pl.

 • 23 marca 2017 (czwartek), Kino Rejs (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23) w Warszawie, godz. 16.00 -18.00.
Pitching szwedzkich scenariuszy Więcej Pitching szwedzkich scenariuszy

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie