Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Szczecin European Film Festival '17 - zapowiedź

baner

Szczecin European Film Festival '17 - zapowiedź

14 czerwca 2017    
W tym roku po raz pierwszy Szczecin European Film Festival odbędzie się latem (22-25 czerwca) oraz jesienią.

Szczecin European Film Festival '17 - zapowiedź

W tym roku po raz pierwszy Szczecin European Film Festival odbędzie się latem (22-25 czerwca) oraz jesienią.

Czerwcowa odsłona festiwalu

W czerwcu w sekcjach konkursowych zaprezentowane zostaną krótkie formy filmowe międzynarodowych twórców – Telefon Art, a także produkcje lokalnych reżyserów w przeglądzie Zachodniopomorskie Shorty oraz po raz pierwszy Pop SEFF, czyli konkurs wideoklipów.

Spotkania z widzami i twórcami

Organizatorzy festiwalu stawiają na spotkania z widzami i twórcami. Podczas SEFF najważniejsza jest filmowa i bezpośrednia rozmowa o różnym postrzeganiu świata. Gośćmi festiwalu będą: Agata Kulesza (na festiwalu odbędzie się przegląd filmów z udziałem aktorki), fotograf i laureat międzynarodowej nagrody „World Press Photo” Tomasz Lazar, muzyk i animator kultury Łona, producent muzyczny Webber, dyrektor muzyczny Antyradia Marcin Bąkiewicz a także krytyk filmowy Tomasz Raczek.

Propozycje dla najmłodszych

Po raz pierwszy w programie organizatorzy przygotowali dużą dawkę filmowych emocji dla najmłodszych widzów w ramach SEFF Mini.

Gdzie?

Szczecin różne miejsca (Akademia Sztuki w Szczecinie, Dom Kultury 13 Muz, Studio S1 Radia Szczecin, Bulwary Szczecińskie, Galeria Tworzę się!, Český film).

Co nas czeka jesienią?

W październiku widzowie będą mogli obejrzeć m.in. najnowsze kino dokumentalne w Konkursie Europejskim i wiele innych filmowych wydarzeń oraz dodatkowych atrakcji. Szczegółowe informacje  oraz tytuły filmów zakwalifikowanych do poszczególnych konkursów znajdują się na stronie festiwalu:  europeanfilmfestival.szczecin.pl.

Szczecin European Film Festival jest współfinansowany przez PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Na podstawie informacji prasowej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie