Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 42 10 594
e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

63. OKFA

grafika festiwalu

63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA im. prof. Henryka Kluby

1 czerwca 2017    
W dniach 1-4 czerwca w Koninie trwa 63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA im. prof. Henryka Kluby.

63. OKFA

W dniach 1-4 czerwca w Koninie trwa 63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA im. prof. Henryka Kluby.

Konkurs

W programie konkursowym znalazło się w tym roku ponad 50 filmów animowanych, fabularnych i dokumentalnych. Filmy do konkursu zgłaszane są w kategoriach filmów niezależnych, studenckich lub amatorskich.

Pokazy specjalne

W ramach pokazów specjalnych widzowie zobaczą: „Las, 4 rano” Jana Jakuba Kolskiego, „Ederly” Piotra Dumały, „Komunię” Anny Zameckiej. Organizatorzy zaplanowali także poranek z polską animacją dla dzieci w ramach wydarzenia O!PLA na OKFA, intensywne warsztaty z udźwiękowienia i dubbingowania filmu niemego oraz pokaz filmu niemego z muzyką i dubbingiem na żywo. Po zakończeniu gali wręczenia nagród odbędzie się koncert Moniki Brodki. 63. Ogólnopolskiemu Konkursowi Filmów Niezależnych OKFA towarzyszy plenerowa wystawa „Andrzej Wajda 40/90”.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.okfa.ckis.konin.pl

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie