Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nominacje do Nagrody im. Z. Cybulskiego 2017

logo

Nominacje do Nagrody im. Z. Cybulskiego 2017

22 lutego 2018    
Znane są nazwiska aktorów, którzy otrzymali nominacje Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017.

Nominacje do Nagrody im. Z. Cybulskiego 2017

Na początku br. Kapituła Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego przyznała nominacje aktorom, spośród których Jury wyłoni laureata kolejnej edycji nagrody.

Nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2017:

  • Magdalena Berus za rolę w filmie „Szatan kazał tańczyć”,
  • Dawid Ogrodnik za rolę w filmie „Cicha noc”,
  • Julian Świeżewski za rolę w filmie „Zgoda”,
  • Justyna Wasilewska za rolę w filmie „Serce miłości”,
  • Zofia Wichłacz za rolę w filmie „Amok”.

Spotkanie z aktorami nominowanymi do nagrody:

Spotkanie z aktorami nominowanymi do nagrody odbędzie się28 lutego (środa), o godz. 14.00, w Empiku Juniorze (1 piętro), ul. Marszałkowska 116/122, w Warszawie.

Nagroda im. Bolesława Michałka 2017

Redakcja i współpracownicy miesięcznika „KINO” przyznali nominacje do Nagrody im. Bolesława Michałka, wybitnego krytyka filmowego, wieloletniego redaktora naczelnego tygodnika „Film” i zastępcy redaktora naczelnego miesięcznika „Kino”.

W tym roku otrzymali je:

  • Barbara Hollender za książkę „Od Munka do Maślony” (Prószyński Media),
  • Tadeusz Lubelski za książkę „Nowa fala 60 lat później” (Universitas),
  • Paweł Mościcki za książkę „Chaplin. Przewidywanie teraźniejszości” (słowo/obraz/terytoria).

Gala nagród im. Zbyszka Cybulskiego i im. Bolesława Michałka

Laureatów Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2017 oraz Nagrody im. Bolesława Michałka 2017 poznamy 14 marca br. podczas gali w warszawskim kinie Elektronik.

Organizatorami Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego są Fundacja dla Kina, Fundacja „KINO” i Warszawska Szkoła Filmowa. Partnerem jest Kino Elektronik.

Źródło informacji: www.nagrodacybulskiego.pl.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie