Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

"Koniec widzenia" wygrywa 58. MFFK w Brnie

"Koniec widzenia". fot. Gdyńska Szkoła Filmowa
"Koniec widzenia". fot. Gdyńska Szkoła Filmowa

"Koniec widzenia" wygrywa 58. MFFK w Brnie

16 października 2017     Marta Sikorska
Współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej film krótkometrażowy "Koniec widzenia" w reżyserii Grzegorza Mołdy otrzymał nagrodę dla Najlepszego filmu podczas 58. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Brnie.

POLECANE

"Koniec widzenia" wygrywa 58. MFFK w Brnie

Współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej film krótkometrażowy "Koniec widzenia" w reżyserii Grzegorza Mołdy otrzymał nagrodę dla Najlepszego filmu podczas 58. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Brnie.

"Koniec widzenia" z nagrodą dla najlepszego filmu

Międzynarodowe jury w składzie: Duncan Hendy, Lydia Papadimitria, Petra Hanáková, Maciej Gil i Kaoru Furuko doceniło fabularny film krótkometrażowy "Koniec widzenia" Grzegorza Mołdy (Gdyńska Szkoła Filmowa) m.in. za to, że "autor potrafi przyciągnąć uwagę publiczności, nie będąc zbyt sentymentalny. Utrzymuje uwagę widzów dzięki wiarygodności i niesamowitemu zmysłowi budowania napięcia, jednocześnie umiejętnie unikając stereotypów".

Warto podkreślić, że "Koniec widzenia" znalazł się wśród 9 filmów z całego świata, które prezentowane były w Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 70. MFF w Cannes.

Więcej informacji: www.brno16.cz/en/zprava/a-vitezem-se-stava/.

"Koniec widzenia" w Cannes! Więcej "Koniec widzenia" w Cannes! Rozmowa z Grzegorzem Mołdą Więcej Rozmowa z Grzegorzem Mołdą

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie