Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

I edycja Festiwalu Filmowego Młode Kino w Toruniu

I edycja Festiwalu Filmowego Młode Kino w Toruniu

I edycja Festiwalu Filmowego Młode Kino w Toruniu

21 listopada 2017    
30 listopada 2017 roku w Toruniu rozpocznie się pierwsza edycja Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży „Młode Kino”. 

I edycja Festiwalu Filmowego Młode Kino w Toruniu

30 listopada 2017 roku w Toruniu rozpocznie się pierwsza edycja Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży „Młode Kino”. Wydarzenie jest pierwszym festiwalem kulturalnym tego typu w Toruniu.

Nowy festiwal filmowy dla młodych widzów

Fundacja Biuro Kultury, organizator MFF Tofifest powołuje do życia nową filmową inicjatywę. Celem festiwalu jest pokazanie dzieciom i młodzieży magii kina. Przed młodymi widzami trzy dni odkrywania i poznawania świata poprzez filmy, warsztaty i spotkania.

Spotkania z gośćmi specjalnymi

W ramach festiwalu pokazane zostaną filmy zarówno dla dzieci najmłodszych w dedykowanym im paśmie „Maluchowo”, jak i tych starszych w „Panoramie Młodego Kina” W programie znalazły się także spotkania z gośćmi specjalnymi Bohdanem Butenko i Jarosławem Boberkiem.

Pokazy specjalne

Całość uzupełnią pokazy specjalne wyjątkowych filmów, które zostaną zaprezentowane przed premierami kinowymi - „The Florida Project” i „Mali Bohaterowie”. W programie znajdzie się też świąteczna propozycja - pokaz filmu „Mikołaj w każdym z nas”.

Wstęp na seanse i wydarzenia jest bezpłatny. Festiwal odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2017. 

Program festiwalu można znaleźć na stronie: www.mlodekino.pl.

Na podstawie materiałów organizatora 

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie