Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nowa Rada PISF

Nowa Rada PISF

Nowa Rada PISF

20 listopada 2017    
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego powołał Radę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej V kadencji.

Nowa Rada PISF

Na podstawie art. 15 ust. 2 ustawy z dnia 30 czerwca 2005 r. o kinematografii (tj. z dnia 17 marca 2016 r. Dz.U. z 2016 r. poz. 438 z późn. zm.) Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego powołał Radę PISF V kadencji.

W skład Rady Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej powołanej na lata 2017-2020 wchodzą:

 1.   Jacek Bromski
 2.   Tomasz Dąbrowski
 3.   Joanna Szymańska
 4.   Jarosław Szoda
 5.   Andrzej Jakimowski
 6.   Andrzej Bubeła
 7.   Zbigniew Żmigrodzki
 8.   Mateusz Matyszkowicz
 9.   Krzysztof Turkowski
 10.   Igor Ostrowski
 11.   Rafał Wieczyński

Na podstawie informacji zamieszczonej na stronie bip.mkidn.gov.pl/pages/posts/zawiadomienie-o-powolaniu-rady-pisf-v-kadencji-2357.php.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie