Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na Splat!FilmFest

logo festiwalu

Nabór na Splat!FilmFest

1 marca 2018    
Rozpoczął się nabór zgłoszeń do 4. edycji międzynarodowego festiwalu kina grozy i kina gatunkowego Splat!FilmFest w Lublinie i w Warszawie.

Nabór na Splat!FilmFest

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do 4. edycji międzynarodowego festiwalu kina grozy i kina gatunkowego Splat!FilmFest w Lublinie i w Warszawie.

Splat!FilmFest

W 2018 roku festiwal odbędzie się w dniach 26 listopada – 2 grudnia w Centrum Kultury w Lublinie oraz pierwszy raz także w warszawskiej Kinotece w dniach 6 – 9 grudnia.

Misją festiwalu jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego. Trzon programu stanowią polskie i europejskie premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego z 2017 i 2018 roku (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy, animacje), których nie można zobaczyć na żadnym innym festiwalu w Polsce, i które nie posiadają jeszcze w Polsce dystrybucji kinowej.

Zgłoszenia

Organizatorzy czekają na zgłoszenia filmów pełnometrażowych oraz krótkometrażowych. Przy selekcji filmów preferowane będą produkcje fabularne, ale organizatorzy nie wykluczają udziału filmów dokumentalnych i animowanych, jeśli wpisują się w ideę SFF.

Zgłaszane filmy powinny być zrealizowane po 1 stycznia 2017 roku, mile widziane są obrazy nieprezentowane wcześniej na pokazach publicznych w Polsce. W wyjątkowych przypadkach dopuszcza się możliwość przyjęcia filmów, które były już prezentowane w Polsce lub za granicą.

Podczas SFF przyznawane są Nagrody Publiczności w 6 kategoriach. Zgłoszenia filmów przyjmowane są na portalu FilmFreeway.com do 20 sierpnia 2018 roku.

Więcej na stronie www.splatfilmfest.com.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie