Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

II Konkurs Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego

logo Warmii i Mazur

II Konkurs Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego

16 listopada 2017    
Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy ogłosił II konkurs na wspieranie finansowe produkcji filmowych. 

POLECANE

II Konkurs Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego

Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy ogłosił II konkurs na wspieranie finansowe produkcji filmowych.

Finansowe wspieranie produkcji filmowej związanej z województwem warmińsko-mazurskim

Konkurs ma na celu finansowe wspieranie produkcji filmowej związanej z województwem warmińsko-mazurskim, która może przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu oraz budowania jego pozytywnego wizerunku poprzez tematykę, twórców i realizację filmów na Warmii i Mazurach.

Wniosek do konkursu może złożyć podmiot prowadzący działalność w zakresie produkcji filmowej od co najmniej roku przed datą ogłoszenia konkursu, który jest producentem filmu (zgodnie z art. 5 pkt 6 ustawy z 30 czerwca 2005 o kinematografii). W wypadku koprodukcji międzynarodowej wniosek może złożyć wyłącznie polski koproducent filmu. Wnioski w całości są składane w języku polskim. W języku polskim prowadzona jest też cała dokumentacja dotycząca realizacji umowy koprodukcyjnej.

Wniosek o dofinansowanie może dotyczyć realizacji filmu fabularnego, serialu telewizyjnego, filmu dokumentalnego lub filmu animowanego.

Aktualny formularz wniosku i regulamin konkursu można pobrać ze strony internetowej Funduszu: www.funduszfilmowy.warmia.mazury.pl.

Termin składania wniosków - 1 grudnia 2017 r.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 1 grudnia 2017 r. o godz. 15.00.

Za termin złożenia wniosku uważa się datę jego wpływu do sekretariatu Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul. Parkowa 1, 10-233 Olsztyn.

Źródło informacji: www.ceik.eu/aktualnosci-kalendarium/artykul/drugi-konkurs-filmowy.html

Warmińsko-Mazurski Regionalny Fundusz Filmowy od 2017 roku Więcej Warmińsko-Mazurski Regionalny Fundusz Filmowy od 2017 roku Ruszył Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy Więcej Ruszył Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy Rozstrzygnięcie I Konkursu WMFF Więcej Rozstrzygnięcie I Konkursu WMFF

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie